×

Oświadczyny w pałacu prezydenckim! Mina Agaty Dudy zdradza więcej niż tysiąc słów

Oświadczyny w Pałacu Prezydenckim. Czegoś takiego jeszcze nie było! Podczas wydarzenia, na którym Andrzej Duda, odznaczał odważnych strażaków, jeden z nich ukląkł na kolano… i poprosił swoją dziewczynę o rękę!

Oświadczyny w Pałacu Prezydenckim

Strażak, Krzysztof Lewiński służy w Państwowej Straży Pożarnej w Zduńskiej Woli. W zeszłym roku, wraz z kolegami z jednostki, uratował tonącą kobietę oraz dwójkę dzieci. Ich bohaterski czyn postanowił nagrodzić prezydent Andrzej Duda.

Postanowił, że podczas odbierania medalu za Ofiarność i Odwagę, oświadczy się swojej ukochanej.

oświadczyny w pałacu prezydenckim 2020
facebook.com/WPałacuPrezydenckim

I oto stało się… jego oświadczyny udało się nagrać:

Oświadczyny w Pałacu Prezydenckim

Tego jeszcze nie było!W Pałacu Prezydenckim miały miejsce oświadczyny ????Gratulujemy i życzymy narzeczonym wszystkiego dobrego. #pałacprezydencki #oświadczyny

Opublikowany przez W Pałacu Prezydenckim Piątek, 10 stycznia 2020

Jednak to mina Agaty Dudy zwróciła uwagę wielu osób!

Oświadczyny podczas takiej uroczystości zaskoczyły nie tylko, wybrankę strażaka, ale też Agatę Dudę. Po minie pierwszej damy widać, że nie mogła powstrzymać emocji. Jej naturalna reakcja podbiła serca Polaków.

oświadczyny w pałacu prezydenckim reakcja agaty dudy
facebook.com/WPałacuPrezydenckim

Może pierwszej damie przypomniały się oświadczyny jej męża? Z pewnością w kobietach takie wspomnienia budzą wiele emocji!

Jedno jest pewne, Agata Duda podbiła Internet swoją naturalną reakcją. Udowodniła, że pierwsza dama, nie zawsze musi być „sztywna”, a jej zachowanie reżyserowane!

Źródła: wiadomosci.wp.pl

Może Cię zainteresować