×

Oświadczenie Bayernu w sprawie Lewandowskiego. Klub „Lewego” ma dość

Jest oświadczenie Bayernu w sprawie Lewandowskiego. Ma być ono odpowiedzią na ostatnie wypowiedzi Piniego Zahaviego, menadżera „Lewego”. Ktoś tutaj nie mówi prawdy tylko kto?

Robert Lewandowski chce odejść z Bayernu Monachium

Robert Lewandowski gra w Bayernie Monachium nieprzerwanie od 2014 roku. To tam święcił swoje największe dotychczasowe triumfy. „Lewy” został piłkarzem roku UEFA (2020), piłkarzem roku FIFA (2020, 2021) i razem z zespołem wygrał klubowe mistrzostwa świata (2020). Osiągnął więc w klubie niemal wszystko, co było do osiągnięcia. Teraz chce pójść dalej.

„Lewy” chce odejść z Bayernu Monachium i w tej sprawie już teraz toczy się żarliwa batalia. Władze klubu podają, że Robert Lewandowski wypełni kontrakt do 30 czerwca 2023 roku. Tymczasem agent piłkarza, Pini Zahavi, robi wszystko, aby jego „podopieczny” mógł odejść z Bayernu już tego lata. Zdradził m.in., że „Lewy” jest zdeterminowany do tego, aby zmienić klub i spełniać swoje marzenia. Dodał również, że nigdy nie dostał propozycji kontraktu od Bawarczyków. Innego zdania jest dyrektor sportowy Salihamidzić, który zapewnia, że Lewandowski dostał propozycję nowego kontraktu. Nasuwa się więc pytanie, która ze stron kłamie?

Oświadczenie Bayernu w sprawie Lewandowskiego

Kwestią czasu była odpowiedź ze strony Bayernu Monachium. Na tę nie trzeba było długo czekać. Klub odpowiedział agentowi Lewandowskiego za pośrednictwem portalu Sport1. Zarzuca mu m.in., że ten nie mówi prawdy i wyjaśniono, jak miało to wyglądać w rzeczywistości.

Bayern Monachium już wielokrotnie wypowiadał się na temat obecnego kontraktu pomiędzy Bayernem a Robertem Lewandowskim. Bayern wielokrotnie wypowiadał się również na temat tego, czy klub złożył Lewandowskiemu lub jego przedstawicielom ofertę przedłużenia umowy. Lewandowski jest jednym z najwspanialszych piłkarzy w historii. Herbert Heiner, Oliver Kahn i Hasan Salihamidzić również wielokrotnie publicznie wyrażali, jak bardzo Bayern ceni Roberta i jakie znaczenie ma on dla drużyny. Bayern nie będzie komentował opisów poufnych spotkań ani zarzutów, które ich dotyczą

– czytamy w oświadczeniu.

Co na to wszystko sam Robert Lewandowski? Piłkarz nabrał wody w usta i przynajmniej póki co nie komentuje wypowiedzi żadnej ze stron.

Gdzie miałby przejść Robert Lewandowski?

Robert Lewandowski otrzymał już ofertę przejścia do Barcelony i to o niej mówi się najgłośniej. Nie zmienia to jednak faktu, że Bayern nie musi zgodzić się na sprzedaż zawodnika z Polski. Jeśli Bayern Monachium zatrzyma piłkarza, ten będzie wolnym zawodnikiem dopiero w kolejnym sezonie.

Źródła: sportowefakty.wp.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), www.instagram.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij