×

Mama ukryła w domu kamerę, aby zobaczyć, co opiekunka robi z jej 4-letnim synem z zespołem Downa…

Tiffany Fields z amerykańskiego stanu Kentucky jest mamą 4-letniego Luke’a. Chłopiec ma zespół Downa, wadę serca i padaczkę. Wymaga cały czas intensywnej opieki medycznej. Od czerwca tego roku kobieta stwierdziła, że musi na jeden dzień w tygodniu zatrudnić opiekunkę, która zajęłaby się jej synkiem.

Lillian White przychodziła do rodziny w każdy piątek. Po jakimś czasie Tiffany zauważyła niepokojącą zmianę w zachowaniu swojego dziecka. Zmartwiły ją także siniaki, które Luke miał na ciele. Nie chciała oczywiście oskarżać bezpodstawnie opiekunki, dlatego zainstalowała w domu kamery, aby upewnić się, czy jej podejrzenia mogą się sprawdzać.

Kiedy matka wróciła do domu i odtworzyła nagrania, nie mogła uwierzyć w to, co widzi. Była przerażona.

1

Na nagraniu widać, jak Lillian znęca się nad 4-latkiem: ciągnie go za nogi, siada na nim i krzyczy. W brutalny sposób zmienia mu spodnie i szarpie.

Mama Luke’a nie miała pojęcia, jak traktowany jest jej syn podczas gdy nie ma jej w domu. Była przerażona, gdy dowiedziała się, że ktoś znęca się nad jej dzieckiem w sposób nie tylko fizyczny, ale i psychiczny.

2

Opiekunka stanęła przed sądem za znęcanie się nad 4-latkiem.

Jedynym pocieszeniem dla Tiffany jest fakt, że cierpienie jej synka w końcu się skończyło. W nagraniu, które zostało udostępnione wyraźnie widać brutalne zachowanie opiekunki. Oby kobieta została ukarana za traktowanie w ten sposób bezbronnego dziecka.

Polecane

Może Cię zainteresować