×

Opener wznowiony! Czy Dua Lipa dziś wystąpi? Organizatorzy wydali oświadczenie

Dramatyczne warunki pogodowe w Polsce pokrzyżowały plany organizatorów festiwalu Opener. Dziś o godzinie 19:30 rozpoczęła się wichura, która zmusiła ich do podjęcia decyzji o ewakuacji. Sieć zalała fala nagrań zawiedzionych uczestników imprezy, którzy w deszczu musieli opuszczać miejsce imprezy.

Z ostatniej chwili: Festiwal Opener zostanie wznowiony

Na oficjalnym profilu na instagramie organizatorzy cały czas informowali uczestników o ewakuacji. Właśnie pojawiła się na nim informacja, która nabawi nadzieją festiwalowiczów. W oficjalnym oświadczeniu możemy przeczytać, że impreza zostanie wznowiona zaraz po zakończeniu burzy i zabezpieczeniu terenu. Na terenie imprezy wciąż jest dużo przedmiotów, które muszą zostać przymocowane, w przypadku nagłego pogorszenia się pogody.

Na taki komunikat z pewnością czekało wiele osób. Większość z nich przyjechało specjalnie na ten dzień festiwalu, ponieważ dziś na scenie miała pojawić Dua Lipa. Brytyjska piosenkarka, której utwory zdobywają szczyty list przebojów.

Organizatorzy zapowiedzieli, że pierwszy koncert po ewakuacji zacznie się o godzinie 22:30. Zagra Martin Garrix.

Festiwalowicze wracają na teren lotniska

Na reakcje uczestników nie trzeba było długo czekać. Większość z nich szturmem powraca na teren Openera. Na relacjach na instagramie widać euforię i zadowolenie. Czy decyzja organizatorów była odpowiednia? O tym powie czas. Na festiwalowiczów czeka mokra murawa lotniska oraz przeorganizowany teren imprezy.

Czy Dua Lipa wystąpi na Opener po ewakuacji?

Organizatorzy właśnie poinformowali, że koncert Dua Lipy i Megan The Stallion nie odbędą się. Swoją decyzję argumentują złą pogodą. Osoby, które przyjechały specjalnie na koncert artystki z pewnością bedą zawiedzione.

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij