×

Był przy partnerce w czasie porodu. Ale w jednej chwili wszystko się zmieniło

Jeśli potrujecie dawki pozytywnej energii, tak historia na pewno Wam ją zapewni. Wszystko wydarzyło się przy okazji narodzin pierwszego dziecka Amy i Bena. Para zdecydowała się zaprezentować swoją historię w programie One Born Every Minute. Dzięki temu wszystko zostało uwiecznione na nagraniu i zaprezentowane w odcinku show.

Jak się okazuje, Ben był jednym z przyszłych ojców, który bardzo mocno współprzeżywali ciążę swoich partnerek. 29-latek nie tylko przytył w ciągu kilku miesięcy ponad 7 kilogramów, ale i odczuwał bóle podobne do tych, które czuła przyszła mama.

Nic dziwnego, że gdy nadszedł dzień narodzin dziecka pary, mężczyzna przeżywał ogromny stres. Nie pomagał mu także fakt, że chciał towarzyszyć Amy na sali porodowej. Okazało się, że będzie to dla niego prawdziwe wyzwanie.

Ben starał się wspierać swoją wybrankę, niestety, w którymś momencie zadanie go przerosło i… stracił przytomność! Między skurczami swojej partnerki osuną się bezwładnie na podłogę sali, wywołując przerażenie u Amy i towarzyszącej jej położnej.

Na szczęście wszystko skończyło się szczęśliwie.

Może Cię zainteresować

zamknij