×

Ciała dwóch nastoletnich sióstr znaleziono w domu ojca. To nie koniec tragedii

63-letni mężczyzna z Teksasu zastrzelił swoje dwie nastoletnie córki w wieku 16 i 17 lat, a chwilę później sam popełnił samobójstwo.

Ojciec zastrzelił dwie córki

Oficerowie z Departamentu Policji Mesquite przyjechali pod dom w Bradford Place około godziny 22:25 we wtorek wieczorem. Zostali zawiadomieni o tym, że w pobliżu miały miejsce strzały. Na miejscu znaleźli 63-letniego Raymonda Haydela. Mężczyzna leżał na podłodze z raną postrzałową głowy. Policjanci kontynuowali przeszukiwanie nieruchomości i wkrótce znaleźli ciała 17-letniej Natashy Haydel oraz jej młodszej siostry Alexy. Obie miały wiele ran  postrzałowych. Policja potwierdziła, że wszystkie trzy osoby zmarły na miejscu. Detektywi próbują ustalić co było motywem morderstwa i samobójstwa. Z informacji zebranych do tej pory przez policję wynika, że Haydel i 42-letnia matka dziewcząt, Michelle Chapman, nie byli już parą. W 2012 roku złożyli pozew o rozwód.  Chapman ożenił się ponownie trzy lata później. Natasha i Alexa mieszkały na stałe z matką w Forney. W dniu zabójstwa odwiedziły jednak ojca w Mesquite. Wes Hardin, ojciec chłopaka jednej z dziewcząt, wyraził zdumienie, że Haydel był w stanie dopuścić się tak okrutnego czynu.

Czasem zdarzają się rzeczy, których nie sposób uzasadnić. Oczywiście jesteśmy źli, ale wiemy, że dziewczyny chciałyby, abyśmy świętowali ich życia…

Darion i Lindsay Daily, którzy mieszkają w sąsiedztwie miejsca, w którym miała miejsce zbrodnia, opowiedzieli o tym, co zaobserwowali po przyjeździe służb na miejsce.

Wszystko zostało zablokowane i otaśmowane, żebyśmy naprawdę nic nie mogli zobaczyć.

Wstrząsająca zbrodnia

Natasha niedawno ukończyła szkołę średnią w Forney. Z kolei, Alexa była uczennicą drugiej klasy. Obie dziewczyny grały w szkolnym zespole. Szkoła w Forney jest zrozpaczona z powodu śmierci dziewczyn. W oficjalnym komunikacie możemy przeczytać:

Wczoraj dowiedzieliśmy się o tragicznej śmierci dwóch uczennic naszej szkoły średniej w Forney. Nasze serca są złamane. Składamy kondolencje rodzinie Natashy i Alexy Haydel oraz całej naszej rodzinie Szkoły w Forney.

Szkoła zaoferowała uczniom porady on-line ze specjalistami podczas, których młodzi ludzie mogą uzyskać wsparcie psychologiczne w tym trudnym czasie. Riley Warren, dyrektor w Forney High School, napisał:

Proszę, módlcie się za matkę tych dziewcząt. Społeczność Forney jest załamana utratą dwójki niesamowicie zdolnych i młodych dziewcząt. Brakuje mi słów…

Na stronie GoFundMe została utworzona przez rodzinę Hardinów zbiórka pieniędzy mająca na celu zebranie środków na pokrycie kosztów pogrzebu dla obu dziewcząt. Udało się już zebrać 25 385 dolarów.

Fotografie: Twitter.com

Może Cię zainteresować

zamknij