×

Ojciec spalił żonę i trójkę dzieci w aucie! Sam wbił sobie nóż w serce

Ojciec polał benzyną samochód w którym przebywała cała jego rodzina – żona i 3 dzieci – i podpalił go. Sam wbił sobie nóż w serce na środku ulicy. Sąsiedzi dostrzegli pożar i próbowali ratować rodzinę.

Ojciec podpalił rodzinę

42-letni Rowan Baxter jest podejrzany o zabicie trojga dzieci przez podpalenie samochodu w którym się znajdowały. Ojciec, który podpalił auto z żoną i trójką dzieci w środku, przeżył wybuch. Świadkowie twierdzą, że Baxter zaprotestował, gdy ludzie próbowali ugasić płomienie. Jak powiedział jeden z sąsiadów:

Wyglądało na to, że chciał, żeby się spalili

Mężczyzna zabił się kilka minut później poprzez dźgnięcie nożem w klatkę piersiową.

Żonie udało się uciec

W aucie znajdowało się troje dzieci Rowana Charlesa Baxtera, sześcioletnia Aaliyah, czteroletnia Laianah i trzyletni Trey. Wszystkie  dzieci zmarły w płomieniach. Tragedia miała miejsce w rodzinnych SUV-ie. Został on podpalony w Camp Hill, na południowym wschodzie Brisbane, około 8.20 rano w środę.

Żona Baxtera, 31-letnia Hannah, walczy o życie w szpitalu. Przywieziono ją z poważnymi oparzeniami ciała. Świadkowie twierdzili, że słyszeli krzyki kobiety. Hannah zdołała otworzyć drzwi i uciec z płonącego samochodu.

Dlaczego doszło do tragedii?

Hanna Baxter zaparkowała przy drodze do domu swoich rodziców. Aaron Snell, sąsiad, który był świadkiem incydentu początkowo myślał, że ogląda atak szału ojca. Dopiero potem zdał sobie sprawę z powagi sytuacji.

Zanim zareagował, pani Baxter wypadła z samochodu i potoczyła się po chodniku, próbując stłumić płomienie. Ludzie próbowali jej pomóc. Świadkowie twierdzą, że słyszeli wtedy, jak krzyczała:

Wylał na mnie benzynę!

Para niedawno się rozstała i zakończyła prowadzoną wspólnie działalność. Rodzice Hannah mieszkają na tej samej ulicy w Brisbane, gdzie został podpalony samochód.

Wyrazy współczucia dla rodziny płyną z całego świata. Co mogło nim kierować!?

 

Źródła: www.dailymail.co.uk, www.dailymail.co.uk
Fotografie: Imgur (miniatura wpisu), Imgur

Może Cię zainteresować

zamknij