×

Ojciec i syn gwałcili psy od dawna. „Wszyscy wiedzieli, nikt nie pomógł”

Od lat pomagają czworonogom, ale zgodnie przyznają, że czegoś takiego jeszcze nie widzieli. W miejscowości Sośnica w Wielkopolsce członkowie Kaliskiego Stowarzyszenia Pomocy Dla Zwierząt Help Animals odkryli prawdziwe piekło zwierząt. Ojciec i syn gwałcili psy i głodzili je. Nikt nie reagował.

Piekło zwierząt w Sośnicy

Gdy wydaje ci się, że widziałeś już wiele i nic nie jest w stanie cię zaskoczyć, nagle dzieje się coś, co całkowicie odbiera wiarę w człowieka. Bo jak wytłumaczyć to, że człowiek, zamiast opiekować się słabszym, bezbronnym stworzeniem, zachowuje się wobec niego jak bestia?

To, do czego doszło w miejscowości Sośnica (woj. wielkopolskie), napawa odrazą i przerażeniem. Obrońcy zwierząt z Kaliskiego Stowarzyszenia Pomocy Dla Zwierząt Help Animals przyznają, że czegoś takiego jeszcze nie widzieli. Do gospodarstwa przyjechali, ponieważ ktoś zgłosił, że rodzina przetrzymuje tam szczeniaka w skandalicznych warunkach. Informator poinformował także, że właściciel zwierzęcia jest zoofilem.

Gdy pracownicy stowarzyszenia przyjechali na miejsce w domu zastali 42-latka, jego matkę i brata. Niestety, informacje ze zgłoszenia okazały się prawdziwe.

Ojciec i syn gwałcili psy
Facebook

Ojciec i syn gwałcili psy

42-letni mężczyzna przyznał się do zoofilii. W dodatku powiedział, że to samo robił jego ojciec.

Podczas rozmowy członkowie rodziny sprawiali wrażenie, że wiedzą, co robi ze zwierzętami 42-latek

– mówi wiceprezes stowarzyszenia Izabela Małecka.

Sunia, którą obrońcy zwierząt zastali na miejscu, była w opłakanym stanie. Nie miała dostępu do wody i jedzenia. Przez ciasno zaciśnięty łańcuch, miała problemy z oddychaniem i ubytki sierści na szyi. Stała przy rozwalającej się budzie.

Ojciec i syn gwałcili psy
Facebook

Biedna psina panicznie bała się ludzi. Można tylko przypuszczać, przez jaki horror przechodziło to bezbronne zwierzątko.

Facebook

Ale to nie koniec wstrząsających doniesień. 42-latek przyznał się, że zagłodził poprzedniego psa. Możliwe, że znacznie więcej zwierząt padło ofiarą rodziny zoofili. W maltretowaniu zwierząt „pomagali im” wszyscy ci, którzy wiedzieli, co się dzieje w gospodarstwie, ale nie reagowali.

Nie wiemy dokładnie ile zwierząt padło jego ofiarą. Wszyscy wiedzieli, czego on się dopuszcza i milczeli

– mówią przedstawiciele Kaliskiego Stowarzyszenia Pomocy Dla Zwierząt Help Animals.

Ojciec i syn gwałcili psy
Facebook

Sprawą zajęła się już Prokuratura Okręgowa w Ostrowie Wlkp. Sunię odebrano właścicielom. Miejmy nadzieję, że wkrótce znajdzie nowy, odpowiedzialny dom, w którym zostanie otoczona troską i miłością.

Facebook
Fotografie: Facebook (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij