×

Super oferty Ceneo tylko dzisiaj! Tak niskich cen jeszcze nie było

Oferty Ceneo potrafią zaskakiwać i to pozytywnie. Dzisiaj jednak najwyraźniej serwis podkręca tempo i proponuje wyjątkowo niskie ceny!

Oferty Ceneo, którymi warto się zainteresować!

Super promocje i wyjątkowo niskie ceny wielu ciekawych produktów. Chociaż Ceneo od dawna oferuje produkty w atrakcyjnych cenach, dzisiejsza okazja jest fantastyczna!

Na Ceneo każdy znajdzie coś dla siebie. My skupiliśmy się na kwestia dbania o sylwetkę oraz o regularnym badaniu swojego ciała.

oferty CENEO

Waga łazienkowa XIAOMI MI BODY COMPOSITION SCALE 2

Otóż Xiaomi Mi Composition Scale 2 to idealne rozwiązanie w tej kwestii. Zapewnia ona dokładną analizę sylwetki i to przy pierwszym pomiarze. Dzięki sensorowi G wykonuje ona pomiary z dokładnością do 50g.

Z kolei czujnik BIA zapewnia precyzyjny odczyt poziom tkanki tłuszczowej ciała i wykonuje aż 13 różnych odczytów dla jak najdokładniejszego określenia stanu sylwetki. Można także dokonać testu balansu ciała na jednej nodze i determinuje ona całościowy poziom tkanki tłuszczowej w ciele.

Większość urządzeń nie posiada takich możliwości, a to błąd przy dbaniu o swoje zdrowie. Waga każdej osoby jest indywidualna i zależy od wielu czynników, a Mi Body Composition Scale 2 pozwala na szybkie i precyzyjne określenie tych wartości.

Cena? Także będziecie zaskoczeni i to bardzo pozytywnie. Zerknijcie koniecznie na porównywarkę. Najlepsze oferty znajdziesz tutaj

Polecane

Może Cię zainteresować