×

Fajniaki będą darmowe! Biedronka ogłosiła zaskakującą akcję promocyjną

Fajniaki będą darmowe! Ta informacja z pewnością nie ucieszy wszystkich osób, które przez ostatnie miesiące skrupulatnie zbierały naklejki za zakupy w sklepie. Na jakich warunkach będzie można otrzymać wybranego Fajniaka?

Gang Fajniaków

Urocze maskotki należące do tzw. gangu Fajniaków od początku trwania promocji cieszą się ogromną popularnością. Klienci polubili je do tego stopnia, że w jednym z miast miał nawet miejsce spektakularny skok na Biedronkę. Mężczyzna usiłował bowiem ukraść aż 13 Fajniaków!

Wczoraj, 5 grudnia był ostatni dzień akcji wymiany naklejek na maskotki. Okazuje się jednak, że osoby, którym nie udało się zebrać wymaganej puli naklejek, mają możliwość skorzystania z innej promocji. Tylko dziś, 6 grudnia z okazji Mikołajek Biedronka ogłosiła akcję pod hasłem: „Fajniaki zapraszają na Mikołajki”. Z okazji na zdobycie wymarzonego pluszaka będą mogli skorzystać wszyscy ci, którzy 6 grudnia zrobią w Biedronce zakupy za kwotę minimum 99 złotych. Istotnym warunkiem skorzystania z akcji jest konieczność posiadania karty Moja Biedronka. Co więcej, suma 99 złotych nie może obejmować produktów takich jak alkohol, papierosy czy produkty dla niemowląt.

Fajniaki będą darmowe

Tegoroczna akcja Biedronki o nazwie Gang Fajniaków miała na celu zwiększanie u dzieci świadomości ekologicznej w celu kształtowania prawidłowych postaw w stosunku do środowiska naturalnego. Seria składała się z 10 maskotek: Chmurki Celinki, Słońca Sonii, Kropli Kseni, Drzewa Dobromira, Foki Frani, Jarzębiny Julki, Pieska Piotrusia, Dęba Dyzia, Ważki Wioli i Smogu Stefka. Ten ostatni ze względu na szkodliwość dla środowiska, cieszył się najmniejszą popularnością wśród kupujących.

Dziś wypada dodatkowa niedziela handlowa, która ma pomóc w rozładowaniu tłumów klientów robiących mikołajkowe oraz przedświąteczne zakupy. Możliwość zakupów 6 grudnia będzie też okazją dla przedsiębiorców do nadrobienia choć części strat spowodowanych minionym zamknięciem gospodarki.

Z pewnością wiele osób skusi się na promocję oferowaną przez Biedronkę. Pluszowa maskotka to wspaniały prezent dla każdego dziecka. Nie wiadomo kiedy po raz kolejny Biedronka zorganizuje dla swoich klientów podobną akcję. Możemy się jednak spodziewać, że to nie ostatnia seria pluszaków.

Fotografie: Twitter (miniatura wpisu), Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij