×

Lody Ekipy w promocji na Dzień Dziecka. Cena w Lidlu zwala z nóg!

Lody Ekipy w promocji z okazji Dnia Dziecka. Biedronka i Lidl przygotowały wyjątkową niespodziankę dla młodszych klientów. Znów czeka nas szturm na sklepy? Ceny zwalają z nóg!

„Zamówienia napływają lawinowo”

Chyba nikt się nie spodziewał, że lody Ekipy zrobią aż taką furorę. Młodzi klienci lub ich rodzice ustawiali się w kolejkach już od 6 rano, a w sieci lody Ekipy osiągały kosmiczne ceny. Zdarzało się i tak, że klienci byli skłonni się pobić, żeby kupić choć kilka sztuk.

Gdybyśmy przewidzieli takie zainteresowanie, to w dniu premiery lody można byłoby dostać wszędzie

– twierdzą specjaliści z agencji marketingu influencerskiego GetHero w rozmowie z money.pl. Dużo się jednak mówi o tym, że to ich sprytna strategia marketingowa sprawiła, iż lody szturmem podbiły rynek.

Szybko okazało się, że Koral chce kuć żelazo póki gorące i zwiększyć produkcję lodów. I to na imponującą skalę – planowano przygotować nawet milion sztuk dziennie.

Zamówienia napływają lawinowo z całej Polski, zarówno ze strony sieci handlowych, jak i niezależnych punktów sprzedaży. Lody Ekipy sprzedają się co najmniej 300 procent lepiej niż jakiekolwiek wcześniejsze nowości produktowe w przeszło 40-letniej historii tej firmy. Nieprawdopodobny popyt skłonił nas do uruchomienia dodatkowej linii produkcyjnej, która pozwoli wytwarzać ok. 1 mln sztuk lodów na dobę

– mówił Piotr Gąsiorowski, dyrektor marketingu w firmie Koral.

Jednocześnie producent lodów podkreślał, że nie jest zadowolony z tego, iż sklepy windują ceny lodów Ekipy.

Lody Ekipy w promocji

Biedronka i Lidl postanowiły zrobić klientom prezent z okazji Dnia Dziecka. Największe dyskonty na 1 czerwca przygotowały specjalną promocję.

Od dzisiaj w Lidlu dostępne będą lody Ekipa XL w cenie 1,99 zł za sztukę. Do kupienia kultowe sorbety w dwóch smakach – cytrynowym i truskawkowym.

Podobną promocję  dla swoich klientów przygotowała Biedronka, choć w tym przypadku cena 1,99 zł obowiązuje wyłącznie z kartą Moja Biedronka (bez karty obowiązuje standardowa cena, czyli 2,59 zł). Limit dzienny to 5 sztuk.

Lody Ekipa XL będą dostępne we wszystkich sklepach do 5 czerwca lub do wyczerpania zapasów. Biorąc pod uwagę dotychczasowe zainteresowanie produktem i fakt, że w ekspresowym tempie znikał ze sklepowych zamrażarek, lepiej się pospieszyć.

Lody Ekipy „Friza”, czyli Karola Wiśniewskiego, szturmem podbijają rynek już od marca. Tylko w marcu influencer zarobił ponad milion złotych. Przypomnijmy – Ekipa to popularna (głównie wśród młodzieży i dzieci) grupa youtuberów, która zarabia krocie dzięki swojej aktywności w sieci.

Nagrywają wideo o tym, w jaki sposób spędzają czas wolny, tworzą swoją muzykę, wypuszczają ubrania, a ostatnio także kultowe już lody. Oprócz Karola Wiśniewskiego do Ekipy należą: Tromba, Mini Majk, Wersow, Poczciwy Krzychu, Nowciax, Murcix, Patec Wariatec, Marcysia, Kasia Bożek oraz Wujaszek Łuki.

Fotografie: Zdj. ilustracyjne (miniatura wpisu), Twitter, Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij