×

20-latek zadźgał partnerkę i porwał niemowlę. Trwa policyjna obława

Trwa właśnie obława na nożownika w Pabianicach. 20-letni morderca zadźgał swoją partnerkę i porwał kilkumiesięczne dziecko.

Obława na nożownika

O akcji policyjnej informują dziennikarze RMF FM. Do tragicznych wydarzeń doszło dzisiaj koło godziny 13:00 na pabianickim osiedlu Piaski, gdzie mieszkał Adrian R. ze swoją 20-letnią partnerką. Z nieznanych powodów zaatakował on kobietę, raniąc dotkliwie nożem. Następnie wziął 9-miesięczną córeczkę, wsiadł z nią do samochodu marki Audi i udał się w nieznanym kierunku.

W trakcie ataku w mieszkaniu przebywała 7-letnia siostra zamordowanej, której na szczęście nic się nie stało. Dziewczynka poinformowała babcię o całym zajściu, a ona wezwała policję oraz karetkę.

Niestety pomimo intensywnej akcji reanimacyjnej nie udało się uratować 20-latki. Maleństwo zostało przez szaleńca podrzucone do Okna Życia w Pabianicach. Dziennikarze radia donoszą, że jest całe i zdrowe.

Nikt jednak nie mógł być pewien, że 20-letni nożownik nie skrzywdzi niemowlęcia, bo wcześniej mężczyzna nie uznawał dziecka za swoje…

Policja obecnie poszukuje mordercy.

Źródła: www.rmf24.pl, wydarzenia.interia.pl
Fotografie: Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij