×

Oblał ją kwasem, przez co ledwo uszła z życiem. Mimo to została jego żoną

Oblał ją kwasem, bo z nim zerwała. Młoda dziewczyna ledwo przeżyła atak, a napastnikowi groziło do 13 lat więzienia. Tyle że 21-letnia Turczynka wycofała zarzuty i… została żoną oprawcy.

Oblał ją kwasem i ledwo uszła z życiem

„Miłość Ci wszystko wybaczy” – śpiewała Hanka Ordonówna. Ale chyba nawet ona nie przypuszczała, że można wybaczyć coś takiego. Historia Berfin Özek jest dobrze znana w Turcji. To historia młodej kobiety, która nie tylko przebaczyła swojemu oprawcy, ale i została jego żoną.

W styczniu 2019 roku Casim Ozana Çeltik zaatakował Berfin i oblał ją kwasem. Zrobił to, bo dziewczyna z nim zerwała.

Berfin miała dużo szczęścia – przeżyła. Ale  żrąca ciecz spowodowała ogromne obrażenia. Dziś dziewczyna ma „pamiątkę” w postaci wielu blizn, pokrywających jej twarz. Nie widzi na prawe oko i ma za sobą liczne operacje m.in. powiek i rekonstrukcję ust. Finał tej historii jest zaskakujący. Mimo ogromu cierpienia, jakiego doświadczyła, Berfin sprawiła, że Casimowi uszło na sucho to, co zrobił. Mężczyzna uniknął odpowiedzialności, bo Berfin złożyła odwołanie i wycofała swoje zarzuty. Tłumaczyła, że żałuje oskarżeń wobec Casima i były one spowodowane traumą.

Wzięła ślub z oprawcą

Choć w komediach romantycznych ślub zazwyczaj jest szczęśliwym zakończeniem, w tym przypadku raczej trudno o takim mówić. Młoda kobieta nie tylko oczyściła Casima z zarzutów, ale i postanowiła spędzić z nim resztę życia.

Rodzina Berfin błagała ją, żeby nie wiązała się ze swoim oprawcą.

Mimo to około pół roku temu Turczynka zamieszkała z rodziną swojego chłopaka. W tajemnicy przed bliskimi wzięła ślub z mężczyzną, który oblał ją kwasem i zmienił jej życie w koszmar.

Gdy ta informacja dotarła do bliskich Berfin, byli w szoku.

Zdradziła całą rodzinę. […] Od teraz nie mam córki. Zdradziła nie tylko mnie, swoją matkę i rodzinę, ale wszystkich swoich bliskich

– stwierdził ojciec dziewczyny Yaşar Özek w programie nadawanym przez stację Kanal D. Dodał też, że kiedy spotka córkę na swojej drodze, to „splunie w jej stronę”.

Źródła: www.fakt.pl
Fotografie: Facebook (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować

zamknij