×

Nowa ramówka TVN-u. Czegoś takiego, jeszcze w telewizji nie było!

Nowa ramówka TVN-u zostanie zaprezentowana w zupełnie inny niż dotychczas sposób. Edward Miszczak zapowiada „show, jakiego dotąd nie było w telewizji”.

Nowa ramówka TVN-u

Ledwo opadły trochę emocje po środowym proteście mediów niepublicznych przeciwko dodatkowemu podatkowi od reklam, stacje telewizyjne zaczęły przygotowywać się do prezentacji swoich wiosennych ramówek. Nastroje nie są najgorsze, zwłaszcza odkąd wyszło na jaw, że część Porozumienia, wierna Jarosławowi Gowinowi, jest zdecydowana nie poprzeć forsowanego przez Prawo i Sprawiedliwość nowego podatku.

W TVN-ie pełną parą ruszyły przygotowania do prezentacji nowej ramówki. W tym roku, ze względu na wyjątkową sytuację i brak rozrywek poza domem, stacja postanowiła przyspieszyć start wiosennej ramówki o 2 tygodnie.

Ze względu na obostrzenia epidemiczne prezentacja odbędzie się w zmienionej formie, ale to nie znaczy, że gorszej. Wręcz przeciwnie, pandemia sprawiła, że twórcy show wzbili się na wyżyny inwencji. Szef programowy stacji, Edward Miszczak odważnie zapowiada nawet, że wydarzenie odbędzie się z rozmachem niespotykanym dotąd w telewizji.

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez TVN.pl (@tvn.pl)

Prezentacja z rozmachem

Prezentacja nowej ramówki odbędzie się w zamkniętym studiu, z udziałem ograniczonej liczby osób i bez publiczności. Emisja jest zaplanowana na godzinę 20:05 dnia 14 lutego. Oczywiście na antenie TVN.

W trakcie show zostaną przedstawione wszystkie programy, teleturnieje, seriale czy inne produkcje, które już wkrótce zadebiutują na antenie TVN. Show poprowadzą Paulina Krupińska i Marcin Prokop. Jak zapowiada Edward Miszczak w rozmowie z Wirtualnymi Mediami:

Nie chcemy przedstawiać tego w formie prezentacji, ale podczas rozrywkowego show, jakiego nie było dotąd w telewizji.

Intrygująco zapowiada się opis wydarzenia na Instagramie. Jak zachęcają autorzy:

Rozsiądź się z nami na własnej kanapie i oglądaj show, jakiego jeszcze nie było! Będzie masa niespodzianek, atrakcji, zabawy z gwiazdami, a ponadto odkryjemy tajemnice wiosennych seriali i programów!

 

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez TVN.pl (@tvn.pl)

Źródła: lelum.pl, www.instagram.com, www.wirtualnemedia.pl

Może Cię zainteresować