×

Nowa miłość Daniela Martyniuka. „Mam teraz piękną Hiszpaneczkę”

Nowa miłość Daniela Martyniuka: po głośnym rozwodzie bardzo szybko przyszedł czas na pocieszenie i to w ramionach pięknej Hiszpanki. Syn króla disco polo nie omieszkał pochwalić się nowym uczuciem w rozmowie z tabloidem.

Wyjątkowo kochliwy

Niektórzy rozstają się w zgodzie. Inni robią to jak Daniel Martyniuk i Ewelina Golczyńska, która została rozwódką w wieku 21 lat. Festiwal wzajemnych oskarżeń i obrzucania się błotem trwa w najlepsze. Mocno zaangażowała się w niego szczególnie Danuta Martyniuk.

Sąd zdecydował, że Daniel będzie musiał płacić alimenty: 2 000 zł na Ewelinę i 1 200 zł na córeczkę Laurę. Mama Daniela żaliła się, że była synowa chce naciągnąć na pieniądze Zenka, bo przecież młody Martyniuk nie pracuje. Ma za to sporo czasu na rozrywki.

Niedawno spekulowano, że syn króla disco polo wrócił do swojej byłej dziewczyny Faustyny. Miał się z nią zresztą spotykać jeszcze w trakcie trwania małżeństwa.

To dla Faustyny Daniel zostawił poprzednią narzeczoną Anię, chociaż para miała już wyznaczoną datę ślubu. Po Faustynie była Ewelina. Wszystko wskazuje na to, że teraz nadeszła pora na nową miłość.

Nowa miłość Daniela Martyniuka

Chociaż Ewelina pochodzi z zamożnej rodziny i to ona długo unikała blasku fleszy oraz publicznego komentowania rozwodu, Daniel uparcie twierdzi, że dziewczynie zależało na sławie i jego pieniądzach. A raczej pieniądzach jego ojca.

Mimo to, młody Martyniuk nie traci nadziei na ułożenie sobie życia. Jak twierdzi, dla niego receptą na sukces jest związek z zagraniczną pięknością, której nie będą interesowały pieniądze Zenka Martyniuka.

W wywiadzie udzielonym „Super Expressowi”, Daniel przyznał, że ma już nawet na oku jedną kandydatkę.

Mam teraz piękną Hiszpaneczkę, którą poznałem jakiś czas temu, niedawno odnowiliśmy kontakt i już nie mogę doczekać się spotkania z nią. Jak skończą się moje sądowe sprawy, to pakuję walizki i wyjeżdżam do Hiszpanii.

— twierdzi Martyniuk.

W ogóle życie w Polsce mnie nie interesuje. Jak ureguluję i pozamykam wszelkie sprawy sądowe uciekam stąd.

Czy to znaczy, że nie jest już zainteresowany opieką nad Laurą?

Fotografie: YouTube (miniatura wpisu),

Może Cię zainteresować