×

Ta dziewczyna ma tylko 16 lat. Patrząc na jej ciało, trudno będzie Ci w to uwierzyć

16-letnia Nikola Nadrowska jest fanką rapu, a szczególnie Wojtka „Fokusa” Alszera i… polską zawodniczka bikini fitness. Nastolatka zadebiutowała na scenie w 2018 roku, kiedy miała jeszcze 15 lat.

Siłownia to jej drugi dom

Nikola nie jest typową 16-latką, dla której priorytetem są imprezy i wyjścia ze znajomymi. Nastolatka już od dłuższego czasu na pierwszym miejscu stawia siłownię i wszystko, co z nią związane. Swoim podejściem coraz bardziej wzbudza zachwyt wśród wielu osób, ale także mediów – szczególnie tych kulturystycznych.

Instagram Nikoli

Profil na Instagramie Nikoli obserwuje ponad 8 tysięcy osób. Choć nie jest to jeszcze powalająca liczba, ilość fanów wciąż rośnie. Na jej koncie można znaleźć mnóstwo zdjęć, na których młoda dziewczyna promuje zdrowy styl życia i pokazuje swoje wysportowane ciało. Pytanie tylko, czy na taką kolej rzeczy nie jest jeszcze dla niej za wcześnie?

Figura dziewczyny

16-latka mimo swojego młodego wieku już może pochwalić się piękną figurą, której zazdrości jej niejedna kobieta. Trzeba przyznać, że jak na dziewczynę w tym wieku, prezentuje się naprawdę dobrze.

Myślicie, że w przyszłości ma szansę dorównać popularnością Ani Lewandowskiej czy Ewie Chodakowskiej?

Polecane

Może Cię zainteresować