×

Niezwykła akcja zoo z okazji Walentynek. Można nazwać karalucha imieniem byłego

Niezwykła akcja zoo z okazji Walentynek. Odwiedzający mają możliwość nazwać wybranego karalucha imieniem swojego byłego partnera, a następnie nakarmić nim… surykatki. Nie brakuje chętnych do udziału w wyrafinowanej formie zemsty.

Walentynki 2021

Wielkimi krokami zbliża się święto wszystkich zakochanych. Choć nie wszyscy ludzie mają 14 lutego powód do świętowania, to zoo w Teksasie przygotowało akcję, która spodoba się także tym, którzy doznali zawodu miłosnego. Ogród zoologiczny w El Paso wpadło na pomysł przeprowadzenia wyjątkowego wydarzenia, które ma na celu aktywne włączenie lokalnej społeczności w życie zwierząt.

Na facebookowym profilu zoo ukazał się komunikat, zachęcający do udziału w akcji „Quit Bugging Me”. W poście możemy przeczytać:

Jaki jest idealny prezent walentynkowy? ❤️ Oczywiście nazwanie karalucha imieniem swojego byłego! Prześlij nam imię swojego byłego, a my nadamy karaluchowi jego imię!

Impreza polega na nazywaniu przez gości zoo wybranych karaluchów imionami swoich byłych partnerów. Po przydzieleniu robakom imion, karaluchy posłużą jako posiłek mieszkających w zoo surykatek. 

Oglądaj na żywo na Facebooku lub na naszej stronie internetowej, jak w Walentynki o 14:15 surykatki pożerają te małe robaki!

Niezwykła akcja zoo z okazji Walentynek

Osoby, które pragną wziąć udział w akcji, muszą wysłać imiona swoich byłych partnerów w bezpośredniej wiadomości za pośrednictwem strony zoo na Facebooku do 10 lutego. W Walentynki pracownicy udekorują wybieg surykatek, a następnie nakarmią zwierzęta karaluchami.

Koordynatorka imprezy w zoo, Sarah Borrego powiedziała, że dzięki tej akcji ludzie mają okazję włączyć się w codzienne życie ogrodu zoologicznego:

To świetny sposób, aby zaangażować społeczność w nasze codzienne działania związane z dbaniem o zwierzęta. Surykatki uwielbiają karaluchy jako przekąskę i dlatego nie ma lepszego sposobu na świętowanie Walentynek niż karmienie ich karaluchami noszącymi imiona Twoich byłych!

Użytkownikom mediów społecznościowych akcja bardzo przypadła do gustu. Post został na Facebooku udostępniony tysiące razy. W związku z tym, przedstawiciele ogrodu zoologicznego zdecydowali się włączyć w akcję także inne zwierzęta.

Otrzymaliśmy OGROMNĄ odpowiedź na nasze wydarzenie Quit Bugging Me! Zdecydowaliśmy się poszerzyć akcję o inne zwierzęta mieszkające w naszym zoo! W przyszłym tygodniu będziemy informować o porach karmienia!

niezwykła akcja ZOO z okazji Walentynek 2
Pixabay

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu), Facebook, Pixabay

Może Cię zainteresować

zamknij