×

Dziecko chciało bawić się z lwem! Nagranie może zmrozić krew w żyłach

Urocze dziecko chciało bawić się z lwem w jednym z ogrodów zoologicznych. Wszystko zostało zarejestrowane na nagraniu. Na pierwszy rzut oka materiał może mrozić krew w żyłach, bowiem maluch zdaje się stać bardzo blisko dzikiego stworzenia. Od razu uspokajamy, że życie maluszka, który robił wszystko, aby zwrócić uwagę króla zwierząt, nie było zagrożone.

Dziecko chciało bawić się z lwem

Zestawienie ze sobą dziecka i dzikiego zwierzęcia bez dwóch zdań nie jest najlepszym połączeniem. Mamy tutaj na myśli oczywiście bezpieczeństwo bezbronnej istotki, zwłaszcza, kiedy naprzeciwko staje król zwierząt. Sytuacja zmienia się o 180 stopni, kiedy mały człowieczek i ogromny kot znajdują się po dwóch stronach szyby ochronnej. Dobra zabawa jest wówczas gwarantowana!

Profil „Nature Beauty” opublikował na Instagranie nagranie, na którym widać, jak dziecko próbuje bawić się z lwem. Bohaterów materiału dzieliła szyba ochronna, dzięki czemu maluszek był zupełnie bezpieczny. Król zwierząt bacznie obserwował zachowanie chłopca, który ani trochę się nie bał, wręcz przeciwnie, zaczepiał ogromnego kota. Tymczasem dzikie stworzenie do samego końca zachowało spokój. Trzeba przyznać, że oboje świetnie się uzupełniali. Tak jakby rozumieli się bez słów. To po prostu trzeba zobaczyć!

Życie z dzikimi zwierzętami

Życie wśród dzikich zwierząt nie jest czymś absurdalnym i nierealnym. Na świecie jest wielu ludzi, którym udało się oswoić takie stworzenia. Doskonałym tego przykładem jest Dean Schneider. Mężczyzna pewnego dnia porzucił wszystko tylko po to, aby założyć schronisko dla potrzebujących, dzikich zwierząt w Afryce. Do Schneidera trafiają m.in. zwierzęta, które zostały uratowane przed kłusownikami lub są ranne. Miłość, jaką z wzajemnością obdarza swoich zwierzęcych przyjaciół, jest czymś wyjątkowym.

A jakie jest Twoje podejście do zwierząt?

 

Wyświetl ten post na Instagramie

 

Post udostępniony przez Dean Schneider (@dean.schneider)

Czy jesteś spostrzegawczy? Większość potrafi odszukać tylko cztery zwierzęta.

Źródła: dziendobry.tvn.pl, www.instagram.com
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), www.instagram.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij