×

Pielęgniarka prosi męża, aby wręczył jej pamiątkowe wyróżnienie. Jednak w dniu uroczystości, staje przed nią ktoś inny

Jakiś czas temu, około 35 absolwentów uczelni Rasmussen College Mankato w stanie Minnesota uczestniczyło w wyjątkowej uroczystości. Wśród absolwentek pielęgniarstwa znalazła się również Penny Pearson.

50-letniej żonie i mamie w końcu udało się spełnić jej największe marzenie – została profesjonalną pielęgniarką. I choć powinna być to jedna z najwspanialszych chwil w jej życiu, kobieta tęskniła za swoim synem.

29-letni Dustin Pearson służy w armii USA i od roku przebywa na misji w Kuwejcie. Nie ma dnia, aby zatroskana mama nie myślała i nie tęskniła za swoim dzieckiem.

Wiedziała o tym zarówno cała rodzina Penny, jak i jej przyjaciele ze studiów. Dlatego też, w tak ważnym dniu jak uroczyste zakończenie nauki, u boku Penny nie mogło zabraknąć 29-letniego żołnierza.

Zgodnie z tradycją, podczas uroczystości, ukochane osoby absolwentów wręczają im pamiątkowe broszki. Otrzymane wyróżnienia symbolizują zwieńczenie ich ciężkiej pracy włożonej w zdobycie wykształcenia.

Kiedy nazwisko Penny zostało wyczytane, kobieta wyszła na środek sali. Była pewna, że wyjątkową pamiątkę wręczy jej mąż.

Jak się jednak okazało, zrobił to ostatecznie Dustin, który w porozumieniu z bliskimi Penny, postanowił zrobić jej niespodziankę.

Nie muszę chyba dodawać, że niespodzianka okazała się strzałem w 10!

Penny nie potrafiła ukryć łez wzruszenia, kiedy zobaczyła swojego syna. To cudowne, że rodzina mogła być znowu razem.

Jeśli uważasz podobnie, podziel się tym wpisem ze swoimi bliskimi.

Może Cię zainteresować

zamknij