×

Nie dość, że są trojaczkami, to jeszcze tego samego dnia postanowiły wyjść za mąż!

O takiej ceremonii zaślubin z pewnością nie słyszałeś. Ja również byłam w szoku kiedy poznałam szczegóły tej historii.

Trzy kobiety postanowiły wyjść za mąż tego samego dnia. Co więcej, każda z nich miała na sobie taką samą suknię ślubną i welon. Nawet upięcie włosów i makijaż był podobny. Jednym elementem, dzięki któremu można było odróżnić Panny Młode, był kolor ślubnego bukietu.

Pewnie w tej chwili zastanawiasz się jak to możliwe, że trzy kobiety chciały dzielić najpiękniejszy dzień w życiu z innymi? Otóż bohaterki tego wpisu łączy niezwykła więź – są trojaczkami, których nie sposób odróżnić!

niesamowity-slub-trojaczek3

Trojaczki Bini: Tagiane, Rafaela i Rochele, zdecydowały, że poślubią swoich ukochanych tego samego dnia.

Jedynym elementem, który wyróżniał każdą z sióstr był bukiet ślubny. Dzięki takiemu rozwiązaniu zarówno przyszli małżonkowie, jak i zebrani goście, mogli rozpoznać każdą z sióstr. W tym miejscu należy dodać, że drugie połówki trojaczek zgodnie twierdzą, że nie mają z tym najmniejszego problemu.

„O tak, wiedziałem, która z nich jest moją ukochaną. Wiedziałem to, od chwili kiedy weszły razem do kościoła, Tagiane była najpiękniejsza” – zdradził Daily Mail mąż jednej z trojaczek, Eduardo.

niesamowity-slub-trojaczek (1)

Jak się okazuje, siostrom nie zależało początkowo na identycznych sukniach ślubnych. Kiedy jednak wyszło na jaw, że każda z nich marzy o podobnym kroju, stało się jasne, że uderzające podobieństwo nie będzie jedynym szczegółem, który łączy siostry.

niesamowity-slub-trojaczek (2)

Uroczym trojaczkom i ich wybrankom życzymy wszystkiego najlepszego na nowej drodze życia! Jeśli historia niesamowitych sióstr zrobiła na Tobie wrażenie, koniecznie podziel się nią ze swoimi bliskimi.

Może Cię zainteresować

zamknij