×

Niepokojące zdjęcie Magdy Gessler. Fani są poważnie zmartwieni królową TVN!

Niepokojące zdjęcie Magdy Gessler wywołało prawdziwą burzę wśród internautów. Większość fanów była zaniepokojona. Pojawiły się też niestosowne sugestie.

Uwielbiana przez wiele osób

Magda Gessler to najbardziej znana restauratorka w Polsce. Zabłysnęła dzięki stacji TVN, gdzie prowadzi własny program „Kuchenne Rewolucje”, w którym pomaga lokalnym restauracjom odzyskać swój dawny blask. Ponadto jest jurorką w „MasterCherf Polska”.

Gwiazda jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Jej profil na Instagramie obserwuje 1 mln osób. Tam też Magda Gessler dzieli się ze swoimi fanami niemal każdą chwilą swojego życia – zarówno, jeżeli chodzi o pracę, jak i życie prywatne. Uwielbia również komentować bieżące tematy.

Zazwyczaj zdjęcia gwiazdy mają pozytywny odbiór. Fani szczególnie zwracają uwagę na dietę Magdy Gessler. Po fotografiach widać, że przeszła ona ogromną metamorfozę. Jednak ostatnia fotka mocno zmartwiła internautów.

Niepokojące zdjęcie Magdy Gessler

W poniedziałek (29 czerwca) restauratorka opublikowała zdjęcie z potarganymi włosami i smutnym wyrazem twarzy. Pod fotografią zawrzało od komentarzy. Większość fanów była zaniepokojona stanem Magdy Gessler. Niektórzy zaczęli nawet sugerować, że gwiazda wypiła coś mocniejszego i wstawiła zdjęcie bez przemyślenia.

Taki brak kontroli to chyba już problem!

Nareszcie pokazałaś swoje prawdziwe oblicze!

Jedna z osób pokusiła się nawet o rymowankę na temat jej wyglądu:

Oj, Magdaleno, coś ty w nocy piła, coś ty nad ranem robiła. Twe loki są niczym pełzające smoki, a twe oczęta jakby żubrówka pękła.

Magda Gessler szybko zareagowała na te komentarze. Do zdjęcia dodała wpis, w którym oznajmiła, że są one „bardzo nie na miejscu”:

Komentarze sa… b nie na miejscu .., ja jestem wściekła …. jest jeszcze taki wyraz twarzy bez grama niczego .. … odrobina wyobraźnia pozytywnego myślenia

Fotografię skomentował znany polski projektant, Dawid Woliński. Doskonale wiedział, co wkurzyło restauratorkę. Okazało się, że mina na zdjęciu dotyczyła wyników I tury wyborów prezydenckich. Część fanów od razu podzieliła niezadowolenie Magdy Gessler. Proszą jednak, aby restauratorka nie martwiła się zbytnio.

Też miałam taką minę wczoraj o 21.00.

Pani Magdo, cóż to za zmarnowana buźka. Proszę się nie martwić, jeszcze będzie wszystko dobrze!

Też podzielacie zdanie Magdy Gessler?

Źródła: www.chillizet.pl, www.radiozet.pl, kobieta.interia.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij