×

Dieta Magdy Gessler. Królowa TVN podczas kwarantanny schudła 10 kg!

Dieta Magdy Gessler jest bardzo efektowna. Ostatnio popularna restauratorka pochwaliła się, że w ciągu dwóch miesięcy schudła 10 kg! W rozmowie z Fleszem wyjawiła sekret swojej diety.

Dieta Magdy Gessler

Znana restauratorka i szefowa „Kuchennych rewolucji” nigdy nie kryła się z tym, że uwielbia jeść i nie zamierza przejmować się dodatkowymi kilogramami. Zresztą, nie trudno się dziwić. Prowadząc restaurację, a także niosąc pomoc innym właścicielom lokali, ciężko zapewne oprzeć się zapachom krążącym w kuchni. Dodajmy do tego, że Magda Gessler jest także jurorką w programie „MasterChef Polska”, gdzie musi degustować przyrządzane przez uczestników dania.

W końcu jednak restauratorka postanowiła coś w sobie zmienić. Od kilku lat jest już na diecie własnego autorstwa, która polega na wykluczaniu z posiłków kilku produktów.

Zaskakujący efekt kwarantanny

Magda Gessler ma ostatnio same powody do radości. Córka Lara Gessler jest w ciąży i wkrótce obdarzy ją pierwszym wnukiem. Na dodatek jej biznes cateringowy Body Chief okazał się sporym sukcesem. W dodatku fani na Instagramie zauważyli, że restauratorka mocno schudła.

W rozmowie z Fleszem, Magda Gessler zdradziła, że podczas przymusowej kwarantanny schudła około 10 kilogramów i dokonała tego w zaledwie dwa miesiące! Jak mówi, za namową syna zmieniła swój sposób odżywiania i z posiłków niemal całkowicie wykluczyła mięso.

Pozwalam sobie na nie tylko raz w tygodniu. Kiedy nie pracuję i mogę zarządzać własną dietą, jem cztery lekkie posiłki dziennie, głównie warzywa z dodatkiem kwiatów i ziół z mojego ogrodu. Co dwie godziny wypijam szklankę ciepłej wody z cytryną, zaparzam też czarną herbatę z dużą ilością werbeny i mięty.

Dodała także, że ograniczyła spożywanie pieczywa i teraz je tylko jedną kromkę chleba na zakwasie żytnim dziennie.

Wiele ciepłych słów

Obserwatorzy gwiazdy na Instagramie zachwycają się jej metamorfozą. W komentarzach pod najnowszymi zdjęciami restauratorki czytamy:

Pani Madziu! Ależ Pani schudła!

O rany! Jaka Pani szczupła!

Jestem w szoku Magda, że tak pięknie wyglądasz. Izolacja Ci jak najbardziej służy.

Pani chyba jest wampirem. Wygląd młodszy niż był wcześniej w izolacji

Trudno się nie zgodzić. Magda Gessler wygląda teraz znacznie szczuplej, a do tego promiennie i młodo.

Źródła: www.se.pl, plejada.pl, www.radiozet.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij