×

Lara Gessler jest w ciąży. Córka znanej restauratorki pochwaliła się brzuszkiem

Córka znanej restauratorki długo trzymała tę informację w sekrecie; Lara Gessler jest w ciąży! Celebrytka pochwaliła się ciążowym brzuszkiem. Magda Gessler zostanie babcią.

Fani zasypali przyszłą mamę komplementami. Wygląda kwitnąco!

Komplikacje w życiu uczuciowym

Ona – właścicielka własnej cukierni, córka najpopularniejszej restauratorki w Polsce, on – skromny barman. Nieoficjalnie mówiło się, że w ich związek nie wierzyła nawet Magda Gessler. Mimo to, para stanęła na ślubnym kobiercu.

Lara Gessler i Paweł Rucz pobrali się we wrześniu 2017 roku, a media szybko okrzyknęły to wydarzenie jednym z najpiękniejszych ślubów roku. Ale już 1,5 roku później para była po rozwodzie.

Ponoć przysłowiowym gwoździem do trumny dla związku Lary, okazał się jej udział w programie „Ameryka Express”, w którym restauratorka wystąpiła w parze z Piotrem Sałatą. Nie chodziło jednak o zazdrość – według znajomych Lary i Pawła, po prostu nie byli dobranym małżeństwem.

Lara Gessler jest w ciąży!

Niedługo po rozwodzie, Lara zaczęła spotykać się z Piotrem Szelągiem. Relacja pary wydawała się być bardzo zażyła i szczęśliwa. Wygląda na to, że tak jest nie tylko „na salonach”, ale i w życiu.

Lara pochwaliła się właśnie ciążowym brzuszkiem. Zamieściła na Instagramie piękne zdjęcie, wykonane podczas odpoczynku Lary i Piotra na wsi. Celebrytka pozuje w kobaltowej sukience, boso, trzymając się za brzuszek. W opisie napisała jedynie „Wiosna”.

To wystarczyło, żeby w komentarzach posypały się komplementy. Larze udało się zaskoczyć wszystkich fanów, którzy ruszyli z gratulacjami i życzeniami. Sądząc po komentarzach, również wiele koleżanek i kolegów z show-biznesu było zaskoczonych błogosławionym stanem Lary.

Szczęśliwej mamie i maluszkowi życzymy dużo zdrowia! 

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij