×

Magda Gessler cieszy się z rozstania córki. Partner Lary od początku jej nie pasował

Kilka dni temu pisaliśmy o tym, że Lara Gessler rozstała się z mężem, Pawłem Ruczą,  po niespełna 1,5 roku od zawarcia związku małżeńskiego. Według znajomego para zgodnie uznała, że różnice charakterów oraz ich zapatrywanie na przyszłość są diametralnie różne. Podkreślił też, że małżonkowie zarówno święta, jak i Sylwestra spędzili osobno, co mogło świadczyć o ich kryzysie. Teraz na jaw wychodzą kolejne szczegóły dotyczące rozstania Lary i Pawła.

Wiele wskazuje na to, że swój udział miała w tym temperamentna Magda Gessler

Po rozstaniu pary wiele osób zaczęło zastanawiać się, co na to Magda Gessler – matka Lary, która jest wszystkim doskonale znana z „Kuchennych rewolucji” czy „MasterChefa”. Jak się okazuje, było jej szkoda córki, bo każdy rozwód jest smutny. Z drugiej zaś strony cieszyła się z tego, co się wydarzyło. Według niej Paweł od początku nie pasował do Lary.

Instagram

To wtedy wszystko zaczęło się psuć

Jakiś czas temu Lara Gessler brała udział w popularnym show pt. „Azja Express”. Przypomnijmy, że w programie bierze udział osiem par, w których skład wchodzą postacie polskiego show-biznesu oraz ich przyjaciele. Początkowo Magda Gessler chciała, aby Larze towarzyszył jej mąż. Kiedy jednak to się nie udało, rozpad małżeństwa był niemal przesądzony. Program zakończył się w listopadzie i był kropką nad „i” w rozpadającym się związku Lary i Pawła.

Paweł szuka mieszkania

Lara obecnie wypoczywa ze swoją matką. Z kolei Paweł podobno pomieszkuje u znajomych i… szuka mieszkania. Więcej na ten temat tutaj.

Polecane

Może Cię zainteresować