×

Lara Gessler rozstała się z mężem. „Woda sodowa uderzyła jej do głowy!”

To było piękne, wielkie uczucie i romantyczny ślub. Niestety, nie przeszło próby czasu. Po niespełna 1,5 roku od zawarcia związku małżeńskiego Lara Gessler i Paweł Rucz rozstali się. Według informacji, które udało się zdobyć reporterom Faktu, córka słynnej restauratorki, Magdy Gessler, nie mieszka już ze swoim mężem.

„Nie pasował do świata Lary pełnego bogactwa i gwiazd”

Znajomy pary zdradził, jakie były przyczyny rozstania tej dwójki. Lara i Paweł zgodnie uznali, że ich różnice charakterów oraz inne zapatrywanie na przyszłość są diametralnie różne. Podkreślił też, że małżonkowie zarówno święta, jak i Sylwestra spędzili osobno.

Paweł nie pasował do świata Lary pełnego bogactwa i gwiazd. On jest skromnym barmanem i zaczął się źle czuć w cieniu znanej żony. Narzekał, że po udziale w Ameryce Express Lara bardzo się zmieniła. Zapragnęła być gwiazdą, chociaż kiedyś gardziła sławą. Woda sodowa uderzyła jej do głowy!

Ona u mamy, on u znajomych

Do rozstania miało dojść już w listopadzie. Lara obecnie wypoczywa ze swoją matką, Magdą Gessler we Włoszech. Właśnie tam powstało głośne i kontrowersyjne rozebrane zdjęcie Lary, którym podzieliła się w sieci. Z kolei Paweł podobno pomieszkuje u znajomych.

Polecane

Może Cię zainteresować