×

Mówi się, że królowa Elżbieta II nie lubi przyszłej żony wnuka. Ten dokument ma to potwierdzać

Choć ślub księcia Harrego i Meghan Markle odbędzie już 19 maja, plotki wokół pary i nastawienia pozostałych członków rodziny królewskiej jedynie przybierają na sile.

Rzekoma niechęć królowej Elżbiety II wobec wybranki serca młodszego wnuka nie jest żadną nowością

Babcia Harrego z pewnością nie jest zbyt zachwycona faktem, że przyszła żona okazała się być starszą rozwódką bez brytyjskiego obywatelstwa. Teraz jednak na światło dzienne wypłynęły dokumenty, które mogą być potwierdzeniem tych rewelacji.

Przygotowania do wielkiej ceremonii trwają, ten królewski ślub będzie jednak zdecydowanie skromniejszy

Wiadomo już, że na ceremonii nie pojawi się książę Filip. Ze względu na wiek udał się na emeryturę i postanowił zniknąć z życia publicznego na dobre. Również fakt, że Harry jest szósty w kolejce do objęcia tronu decyduje o tym, że ślub nie będzie zbyt wystawny (jak na rodzinę królewską oczywiście).

Post udostępniony przez @meghan_markle

Rozbierane sceny i nagie sesje zdjęciowe z kolei nie przemawiają na korzyść Meghan, która nieustannie traci w oczach królowej Elżbiety

Dokumenty wydany przez królową może być jedynie dowodem na to, że ślub obędzie się nie do końca wedle woli głowy rodziny. W oficjalnej deklaracji możemy przeczytać „Deklaruję swoją zgodę na małżeństwo między moim najukochańszym wnukiem księciem Walii, Harrym, a Rachel Meghan Markle”.

Niby nic, a warto zwrócić uwagę na słowa, które pojawiły się w oświadczeniu wydanym przed ślubem Kate i Williama

Drobna różnica i kilka słów daje jasno do zrozumienia jaki stosunek królowa ma wobec narzeczonej Harrego.

”Deklaruję naszą zgodę na małżeństwo między naszym najukochańszym wnukiem księciem Walii, Williamem, a wierną i uwielbianą przez nas Catherine Middleton”.

Meghan chyba jednak nie ma co liczyć na akceptację królowej i po prostu pogodzić się ze swoją sytuacją

Może Cię zainteresować

zamknij