×

Wykonano jej tatuaż tanim tuszem. Nie uwierzysz, jak 3 miesiące później wyglądała jej skóra

Jeśli chcesz zrobić sobie tatuaż, po obejrzeniu tych zdjęć możesz całkowicie zmienić zdanie! Jesteś na to gotowy?

Tatuaże w dzisiejszych czasach stają się coraz bardziej popularne i są powszechnie akceptowane przez społeczeństwo. Wiele młodych ludzi (i nie tylko) decyduje się na dziarę, która pozostanie z nimi do końca życia. Warto zatem dobrze się zastanowić, zanim zdecydujesz się na jedną z nich!

Postawmy sprawę jasno: nie mamy nic przeciwko tatuażom! Uwielbiamy szczególnie te najbardziej kreatywne pomysły. Jesteśmy jednak bardzo przeciwni tatuażystom, którzy nie przestrzegają zasad higieny i bezpieczeństwa, podczas wykonywanej pracy. Infekcja, a w ostateczności jej konsekwencje mogą towarzyszyć nam już do końca życia! Na własnej skórze przekonała się o tym nasza bohaterka…

Wszystko zaczęło się od chęci zrobienia sobie tatuażu.

Podobno od jednej dziary wszystko się zaczyna – jeśli zrobisz sobie jedną, bardzo prawdopodobne, że w końcu przyjdzie czas na następną!

Niestety, czasami konsekwencje, a raczej zaniedbany proces wykonania lub brak odpowiedniej pielęgnacji tatuażu, mogą okazać się bardzo niebezpieczne.

Tatuaż to pewien rodzaj rany. Jeśli nie wykorzystano do wykonania odpowiednich i bezpiecznych dla skóry środków, konsekwencje mogą być opłakane.

Niestety, w jej przypadku było już za późno na interwencję. Nie miała wyboru…

Są pewne objawy, które prawdopodobnie świadczą o tym, że Twój tatuaż jest zainfekowany: obrzęk, nieprzyjemny zapach, ból lub widoczna wydzielina.

Skóra tej dziewczyna odrzuciła zainfekowany tatuaż i całkowicie wydaliła atrament znajdujący się w skórze.

Oczywiście, czeka ją teraz bardzo długi proces gojenia rany.

Niestety, skóra dziewczyny jest bardzo wrażliwa, a blizna na klatce piersiowej pozostanie prawdopodobnie z nią już na zawsze.

Mamy nadzieję, że ta historia będzie dobrą lekcją dla każdego, kto planuje zrobić sobie w przyszłości tatuaż. Dla własnego bezpieczeństwa wybieraj tylko sprawdzone studia tatuaży. W końcu masz zamiar zrobić coś, co pozostanie z Tobą do końca życia!

Może Cię zainteresować