×

Po wyjściu z basenu chłopiec okropnie krzyczy. Mama jest przerażona, gdy widzi kąpielówki

Pięcioletni Jack Collins był wraz z rodziną na wakacjach. Gdy pewnego razu wrócili z basenu, chłopiec miał problem ze ściągnięciem kąpielówek, więc jego mama postanowiła mu pomóc. Kiedy próbowała to zrobić, 5-latek wydał z siebie przeraźliwy krzyk…

Matka niesamowicie się przestraszyła, ponieważ jeszcze nigdy nie słyszała czegoś tak strasznego… Wiedziała, że to z bólu, ale nie miała pojęcia, co dokładnie się stało.

Żadna matka nie powinna słyszeć czegoś takiego!

Niebezpieczne kąpielówki

Okazało się, że w czasie zabawy w basenie siatka z kąpielówek owinęła się wokół członka Jacka. Zrozpaczona mama pobiegła szybko do recepcji po parę nożyczek. Obsługa hotelu zaproponowała jej, że ktoś odwiedzie chłopca do szpitala, nie zastanawiała się więc ani chwili.

Po przyjeździe na miejsce okazało się, że siatka okręciła się zbyt mocno, aby móc usunąć ją bezproblemowo. Dlatego chłopiec dostał zastrzyk znieczulający i dopiero wtedy lekarze przystąpili do działania.

Po zabiegu chłopiec musiał pozostać na kilkugodzinnej obserwacji, aby była pewność, że jego drogi moczowe nie zostały uszkodzone.

Nie on jeden…

Okazało się również, że Jack nie był pierwszą osobą, która miała tak niemiłe doświadczenie z kąpielówkami tego typu. Kilka tygodni wcześniej do tego samego szpitala trafił inny chłopiec, któremu stało się dokładnie to, co jemu.

Pani Collins postanowiła ostrzec wszystkich rodziców

Mama, której synek przeszedł przez coś tak strasznego, namawia teraz innych rodziców, aby usuwali tę siatkę z kąpielówek, żeby zapobiec tego rodzaju kontuzjom.

Firma, która wyprodukowała szorty Jacka oficjalnie przeprosiła za incydent i zobowiązała się do zbadania sprawy.

Może Cię zainteresować

zamknij