×

Nie żyje Sara Harding. Piosenkarka zmarła w wieku 39 lat po ciężkiej chorobie

Nie żyje Sara Harding. Była wokalistką grupy Girls Aloud. Miała zaledwie 39 lat. Zmarła z powodu raka piersi. O śmierci gwiazdy poinformowała jej mama za pośrednictwem Instagrama. Fani piosenkarki nie mogą uwierzyć, że ich idolka odeszła. Trudno pogodzić ze śmiercią tak młodej i utalentowanej osoby.

Nie żyje Sara Harding

Sara Harding była wokalistką grupy Girls Aloud. Razem z pozostałymi dziewczynami nagrała takie przeboje jak „Sound Of The Underground”, „Something New” czy „Something Kinda Ooooh”. Mama gwiazdy powiadomiła o jej śmierci za pośrednictwem oficjalnego konta na Instagramie. Marie napisała:

Z ogromnym żalem dzielę się z wami informacją, że moja cudowna córka Sarah odeszła (…) Dziś rano wymknęła sie tak zupełnie spokojnie… Chciałabym podziękować Wam za tyle wsparcia, które otrzymała w ciągu ostatniego roku. Świadomość, że jest kochana dawała jej wielką siłę i pociechę. Wiem, że nie chciałaby, abyście pamiętali ją przez walkę z tą straszliwą chorobą – Była świecącą gwiazdą, mam nadzieję, że tak zostanie zapamiętana.

Sara miała zaledwie 39 lat. W połowie 2020 roku zachorowała na raka piersi. Przez cały ten czas wraz z lekarzami dzielnie walczyła o powrót do zdrowia. Niestety nie udało jej się to. Nowotwór dał przerzuty na całe ciało.

Sara Harding wydała książkę

Sara tuż przed swoją śmiercią wydała książkę. Opisała w niej swoją chorobę oraz zmagania z nią. Jak się okazuje, guz wyczuła pod pachą. Miało to miejsce na samym początku pandemii. Ostatecznie jednak nie poszła do lekarza od razu. Wszystko właśnie przez sytuację związaną z koronawirusem.

W czasie swojej walki z chorobą młoda gwiazda całym sercem namawiała kobiety do regularnych badań oraz jak najszybszej reakcji na niepokojące zmiany w organizmie.

Inna znana amerykańska gwiazda, która już od dawna walczy z nowotworem, to Shannen Doherty. Jej walka trwa już ponad 6 lat. Szczęśliwie aktorka wygrywa. Przez cały czas dodaje innym chorym otuchy i podkreśla, że zawsze jest nadzieja.

Źródła: www.se.pl, www.pudelek.pl

Może Cię zainteresować

zamknij