×

Nie żyje Łukasz Mojecki. Uczestnik „Bitwy na głosy” odszedł w wieku 37 lat

Nie żyje Łukasz Mojecki, uczestnik „Bitwy na głosy”. Wkrótce obchodziłby swoje 38. urodziny. „Obiecałeś żyć, obiecałeś Mi….walczyć. Dlaczego?” – czytamy w poruszającym wpisie przyjaciela zmarłego.

Nie żyje Łukasz Mojecki

Łukasz „Modżo” Mojecki zdobył popularność dzięki udziałowi w programie „Bitwa na głosy”, gdzie występował ze zwycięską ekipą Andrzeja Piasecznego. Utalentowany wokalista swoje pierwsze kroki na scenie muzycznej stawiał już w 2009 roku. Wkrótce potem razem z producentem Dariuszem Janikiem oraz Alchemist Project wydał utwór „Myśli”. Właśnie ten utwór miał wkrótce zostać odświeżony.

Tak bardzo chciałeś aby twój utwór został na nowo odświeżony … nie doczekałeś. 'Myśli' mieliśmy nagrywać z nowym wokalem po wyjściu ze szpitala. Nie zdążyłeś… ale mam nadzieje, że gdzieś z góry patrzysz jak twoi przyjaciele Alchemist Project postarali się abyś się uśmiechnął do Nich teraz….

– napisał Janik na Facebooku.

To właśnie on – producent, ale i przyjaciel Łukasza, który prowadził z nim radiową audycję Rekord Music Tour, poinformował o jego śmierci jako pierwszy. Łukasz Mojecki przegrał walkę z chorobą. 30 sierpnia skończyłby 38 lat.

Kiedy odbędzie się pogrzeb?

Śmierć Łukasza Mojeckiego była ogromnym ciosem dla jego przyjaciela.

Boże… Dlaczego? Odszedł mój największy przyjaciel Łukasz Modżo Mojecki. Obiecałeś żyć, obiecałeś Mi….walczyć. Dlaczego?

– pyta Janik w poruszającym wpisie na Facebooku.

Przyjaciel zmarłego opublikował także nekrolog, z którego dowiadujemy się, że pogrzeb zmarłego artysty odbędzie się w czwartek 19 sierpnia o godzinie 13.30 w Kościele Matki Bożej Bolesnej przy ulicy Radosnej 2 w Radomiu. Wokalista spocznie na Cmentarzu Komunalnym w Radomiu.

Rodzinie i przyjaciołom Łukasza składamy szczere wyrazy współczucia.

Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij