×

Znaleziono zwłoki młodej kobiety i jej dwóch córeczek. Policja nie szuka sprawcy

Znaleziono martwą Brytyjkę i jej dwie malutkie córeczki. Śledczy badają sprawę i proszą o kontakt każdego, kto mógłby mieć jakiekolwiek informacje dotyczące tej tragedii.

View post on imgur.com

Makabryczne odkrycie w jednym z brytyjskich domów

W domu w Little Lever (Bolton), znaleziono zwłoki dwóch dziewczynek: trzyletniej Caisie, prawie rocznej Darcie oraz ich mamy, Tiffany Stevens, która miała tylko 20 lat.

Sąsiedzi dzwonili na policję

Sąsiadka Annmarie Crossland powiedziała, że pierwszy raz zaalarmowała służby, gdy usłyszała, że na tyłach domu kłócą się dwaj mężczyźni. Byli to brat nieżyjącej kobiety i jej były chłopak. Krzyczeli i wrzeszczeli na siebie.

Później inny sąsiad zadzwonił na policję, w obawie o dobro Stevens.

View post on imgur.com

Była wspaniałą matką

Pani Crossland opisywała Tiffany jako „genialną mamę”. Powiedziała, że dziewczynki były wspaniałe i miłe. Kobieta często zabierała je do parku i do miasta.

Wprowadzili się do tego domu około dwa lata temu i zawsze byli przyjaźni. Wszystkie dzieci Annmarie bawiły się z córeczkami Stevens.

View post on imgur.com

Trwa śledztwo w sprawie śmierci trzech osób

Z oświadczenia Ricka Jacksona z policji w Greater Manchester wynika, że krótko przed godziną 15.50 w poniedziałek 21 stycznia 2019 r., zostali wezwani funkcjonariusze policji do posiadłości przy ulicy Arthur Street, ponieważ sąsiad obawiał się o mieszkankę tego domu.

View post on imgur.com

Oficerowie, którzy przybyli na miejsce, znaleźli martwą kobietę i dwoje dzieci. W związku z tym wszczęto śledztwo, aby zbadać okoliczności śmierci tych osób.

To niewyobrażalnie dramatyczne zdarzenie, ale mamy specjalistów, którzy wspierają rodzinę w tym bardzo trudnym czasie

Nie szukają sprawcy

Jak dodaje, nie szukają nikogo innego w związku ze sprawą.

Zachowujemy otwarty umysł na temat tego, co stało się z kobietą i jej dziećmi. Dochodzenie prawdopodobnie zajmie sporo czasu. Jednak na podstawie tego, co już wiemy, nie prowadzimy poszukiwań osób trzecich w związku z tym zdarzeniem

Każda informacja może być ważna

Policjanci apelują, aby każdy, kto cokolwiek wie na ten temat, skontaktował się z nimi w trybie pilnym. Takie, z pozoru nieistotne, informacje mogą mieć kluczowe znaczenie dla śledztwa.

View post on imgur.com

Upamiętnienie nieżyjących

W mediach społecznościowych oddano hołd nieżyjącej 20-latce i jej córeczkom.

Carrieanne Ainsworth napisała, że jest w szoku i nie może uwierzyć w to, co się stało. Jednak nic nie zabierze jej wspomnień związanych z Tiffany, także tych z czasów szkolnych.

Nie potrafię uwierzyć w te smutne wieści, spoczywajcie w pokoju. Pamięć o Was nie zaginie – pisała z kolei Georgina Head

View post on imgur.com

Rochelle Molyneux była bardziej wylewna:

Śp. Tiffany Stevens, nie wierzę, że piszę ten wpis. Mam tyle wspomnień związanych z Tobą i Twoimi pięknymi aniołkami. Byłaś taką wesołą i szczęśliwą dziewczyną. Zawsze, gdy Cię widziałam, miałaś uśmiech na twarzy… Będę za Tobą bardzo tęsknić!

Może Cię zainteresować

zamknij