×

Nie żyje finalista „The Voice Senior”. Marta Manowska pożegnała go wzruszającymi słowami

Zmarł finalista The Voice Senior-Kazimierz Kiljan. Ciepłymi słowami został pożegnany przez twórców i uczestników programu.

Nie żyje finalista The Voice Senior

11 lutego na oficjalnym profilu programu The Voice Senior mogliśmy przeczytać smutną wiadomość. Zmarł 72-letni Kazimierz Kiljan, który zauroczył jury wykonaniem utworu „Dzień jeden w roku” Czerwonych Gitar oraz wielu innych piosenek. Widzowie zapamiętali go jako „śpiewającego takstówkarza”. Na profilu programu możemy przeczytać:

Kaziu, będziesz zawsze w naszych sercach. Nie zapomnimy Cię i Twoich występów na naszej scenie.

Śpiewanie zawsze towarzyszyło panu Kazimierzowi. Jako młody mężczyzna dorabiał sobie ze swoim zespołem Drinking Stones. Występowali na dancingach i weselach. Zespół działał od 1962 roku.

Marta Manowska przeżyła śmierć seniora

Marta Manowska nie czuła żalu kiedy dowiedziała się o śmierci Kazimierza. Widać, że był jej bardzo bliski. Napisała słowa pożegnania dla seniora:

KAZIU Kochany Spoczywaj w pokoju. Dziękuje za rozmowy, za Twoja radość, za ten taniec I Ty wiesz za co jeszcze Obiecuje! Postaram się

Pod wpisem pojawiło się więcej wzruszających komentarzy:

Wyrazy współczucia dla całej Rodziny Kazimierza. Miałem przyjemność poznać Kazia na planie Voice’ow i być razem w jednej ekipie.

Wspaniały człowiek i wspaniały przyjaciel!! Kaziu Kochany dziękuję za wszystko!

To bardzo smutna wiadomość. Spoczywaj w pokoju Kaziu.

Kaziu zostaniesz na zawsze w naszej pamięci.

Rozśpiewana rodzina

Kazimierz z Nowego Dworu Mazowieckiego przekazał swoje zainteresowania dzieciom. Rodzinna pasja do śpiewania w rodzinie Kazimierza Kiljana nie zginie. Swoją muzyczną pasję  „śpiewający taksówkarz” przekazał synowi, który pracuje jako profesjonalny muzyk. To właśnie w jego studiu Kazimierz kilka lat temu nagrał swój pierwszy album.. Piosenki, które znalazły się na płycie były autorstwa jego syna.
Całej rodzinie Kazimierza Kiljana składamy wyrazy współczucia [*].

Nie żyje finalista the voice
Instagram
Źródła: www.rmf.fm, www.tvp.info, www.pudelek.pl
Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij