×

Nie żyje córeczka sławnego muzyka. Dziewczynka miała zaledwie 4 latka

W mediach pojawiła się smutna informacja. Nie żyje córka Fetty’ego Wapa, amerykańskiego rapera i piosenkarza. O śmierci dziecka we wzruszającym wpisie poinformowała jej matka.

Nie żyje córka Fetty’ego Wapa

Matka Lauren, Turquoise Miami, opublikowała na Instagramie nagranie z udziałem swojej córeczki. Kobieta we wzruszającym opisie pod filmikiem poinformowała o śmierci 4-letniej Lauren. Nie podała jednak szczegółów na temat przyczyny tragedii.

To moja niesamowita, piękna, zabawna, pełna życia, kochająca, utalentowana, inteligentna i twarda syrenia księżniczka spod znaku Wodnika. Jeśli widzisz ten post, to podziel się komentarzem lub po prostu powiedz pod nosem „kocham cię LAUREN”, ponieważ mówi się, że uwolnione dusze mogą poczuć naszą miłość! #rip

Matka dziewczynki w opisie swojego profilu zawarła także informację do obserwujących:

Przepraszam, nie będę teraz odpowiadała na wiadomości prywatne.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez @fineassturquoise

Lauren odeszła w wieku czterech lat

Jak nieoficjalnie podają zagraniczne media, dziewczynka prawdopodobnie odeszła pod koniec czerwca. Jednakże dopiero teraz matka zdecydowała się publicznie potwierdzić jej śmierć.

W miniony weekend 30-letni Fetty Wap zadedykował swojej zmarłej córeczce występ podczas festiwalu Rolling Loud w Miami. Natomiast w instagramowej relacji napisał:

Tatusiek zagrał to dla ciebie zeszłej nocy, córeczko.

Swego czasu matka Lauren w rozmowie z mediami podkreślała, że raper nie angażuje się w wychowanie córki, a także nie płaci należnych alimentów. Daily Mail przypomniał wypowiedź Turquoise Miami sprzed dwóch lat. Kobieta odgrażała się wówczas, że niebawem osobiście skonfrontuje się z byłym partnerem, aby wyegzekwować przysługującą jej i córce kwotę.

Mam zamiar zarezerwować ten lot, żebym mogła osobiście zapytać tego c***a, kiedy planuje zapłacić alimenty na dziecko lub odebrać córkę, bo minęły dwa lata i jestem ciekawa.

Amerykański raper Fetty Wap ma w sumie siedmioro dzieci z pięcioma różnymi kobietami. 30-letni artysta w sierpniu 2019 roku poślubił modelkę Leandrę Gonzalez. Jednakże ich małżeństwo długo nie przetrwało – rozwiedli się we wrześniu 2020 roku.

Śmierć Lauren to kolejna wielka tragedia w życiu Fetty’ego Wapa w ostatnich miesiącach. W październiku ubiegłego roku raper stracił młodszego brata, który został zastrzelony.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Zavier Jordan Maxwell (@fettywap1738)

Źródła: www.blackenterprise.com, www.radiozet.pl, www.dailymail.co.uk
Fotografie: Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij