×

Nie zapłaciła za remont łazienki. Wykonawcy puściły nerwy i się zemścił

Pewna kobieta nie zapłaciła za remont łazienki. Wykonawca bardzo się zdenerwował i postanowił zniszczyć całą pracę, która wykonał. Właścicielka była przy wszystkim obecna. Jak widać, takie sytuacje zdarzają się nie tylko w naszym kraju. Zdarzenie to miało miejsce w Stanach Zjednoczonych w Kolorado, a wszystko nagrano. Teraz film stał się viralem.

Koszmarny widok

Co dokładnie było przedmiotem sporu między wykonawcą, a właścicielką łazienki? Otóż umówili się, że cena za robociznę wyniesie 7555 dolarów, czyli około 29 700 zł. Kobieta nie przelała jednak na konto mężczyzny całej kwoty, a jedynie 3330 dolarów. Resztę miała dosłać później. Ostatecznie jednak tego nie zrobiła.

Amber Trucke stwierdziła, że wcale nie jest zadowolona z remontu swojej łazienki. Jak sama to określiła, wyszło „koszmarnie”. Dlatego pani dyrektor ds. relacji społecznych, czekała na „efekt końcowy”, który podobno miał ją zadowolić. Tak się jednak nie stało. W rozmowie z Insiderem powiedziała:

Chciałam otworzyć drzwi, zobaczyć tę łazienkę i być naprawdę podekscytowana, ale zamiast tego, i nie będę kłamać, patrzyłam na to i nie wyglądało to dla mnie dobrze. To było okropne uczucie.

Nie zapłaciła za remont łazienki
YouTube

Nie zapłaciła za remont łazienki

Wykonawca nie chciał czekać na pieniądze w nieskończoność i postanowił działać. Pewnego dnia po prostu wszedł do domu Amber i doszczętnie zniszczył wszystko, co wcześniej wyremontował.

Kobieta postanowiła wcześniej umieścić w sieci zdjęcia nieudanego remontu po to, aby zapytać o zdanie internautów. Chciała mieć pewność, że właściwie oceniła pracę swojego wykonawcy. Jak się okazuje, wielu przyznało jej rację. Ludzie uznali, że remont nie był dobrze przeprowadzony. Pisali:

Były dziury w zaprawie, płytki były nierówne, położono wyszczerbione płytki, płytki były różnej wielkości.

Jakiś czas później Terry Gregory wpadł do jej domu, w ręku trzymając młot. Oczywiście po to, aby zemścić się na niezadowolonej klientce. W rozmowie ze wspomnianym portalem Amber podkreśliła, że wszystkiemu się przyglądała przerażona, zupełnie nie wiedząc, co robić. Teraz planuje podać Terrey’ego do sądu.

Nagranie z całego zajścia można obejrzeć poniżej:

Źródła: www.youtube.com, www.o2.pl
Fotografie: YouTube

Może Cię zainteresować

zamknij