×

Nieudany remont Szelągowskiej. Właściciele niezadowoleni z efektu końcowego

Remont Doroty Szelągowskiej się nie udał. Gwiazda, która dla wielu osób uchodzi za specjalistkę w dziedzinie dekoracji wnętrz, przeżyła spore rozczarowanie, gdy właściciele powiedzieli, że efekt ich nie zadowala. Celebrytka opowiedziała o szczegółach tej nieprzyjemnej sytuacji.

Remont to prawdziwe wyzwanie

Dom to miejsce, w którym każdy z nas spędza najwięcej czasu, dlatego koniecznie trzeba zadbać o to, aby był miłym miejscem, w którym chce się przebywać. Właśnie dlatego akcje remontowe zawsze wiążą się ze sporym stresem. Niepewność dotycząca efektu końcowego oraz ryzyko, że fachowcy nie spełnią naszych oczekiwań powodują, że proces przemian zwykle jest dość nerwowy. Doskonale wie o tym Dorota Szelągowska, która styka się z tymi problemami na co dzień w programach „Domowe rewolucje”, „Totalne remonty Szelągowskiej” oraz „Dorota Was urządzi”.

Projektantka musi liczyć się z tym, że niekiedy jej wizja mieszkania czy domu, może nie przypaść do gustu właścicielom. Co prawda, większość metamorfoz spotyka się z akceptacją, jednak jak sama przyznała, zdarzył się przypadek, kiedy to właściciele nie kryli niezadowolenia. Szelągowska opowiedziała w wywiadzie dla magazynu „Gala” o sytuacji, kiedy ona i jej ekipa doznali wielkiej przykrości.

Rzeczywiście była sytuacja, gdzie bohaterom nie do końca podobał się remont. Potem co prawda zmienili zdanie, ale dla nas to był straszny policzek. Chodziliśmy do tyłu przez dwa tygodnie, bo ten finał i ta radość u ludzi to jest tak naprawdę paliwo napędowe na kolejne remonty.

Remont Doroty Szelągowskiej się nie udał

Niezadowolenie i rozczarowanie właścicieli sprawiło, że cała ekipa programu wpadła w przygnębienie. Gwiazda przyznaje, że największą nagrodą dla projektantów oraz fachowców jest przecież zadowolenie klienta.

Mam nadzieję, że to już się nigdy nie powtórzy. Natomiast mogę powiedzieć, że zrobiliśmy wszystko, żeby on się spodobał i rzeczywiście zrobiliśmy tak, jak państwo chcieli, ale ludzie też są różni. To było ciężkie przeżycie.

Każdy człowiek ma nieco inną wizję tego, jak ma wyglądać jego mieszkanie czy dom, dlatego niekiedy trudno jest trafić w czyjś gust. Dom Doroty Szelągowskiej posiada bardzo interesujące wnętrze, ale na pewno nie każdy chciałby żyć w nim na stałe.

Dorota Szelągowska o rozwodzie i życiu prywatnym

Fotografie: YouTube, Twitter, Instagram

Może Cię zainteresować

zamknij