Ta para kocha podróże. Jest jednak coś, co wyróżnia ją na tle innych podróżników – nagość

Wielu ludzi lubi podróżować. Dla niektórych ten rodzaj hobby stał się nawet sposobem na życie. Do takich osób z pewnością należą ​Nick i Lins. Jednak oni odrobinę wyróżniają się na tle pozostałych podróżników. Jesteście ciekawi dlaczego?

Podróże – życie i biznes

Para pochodzi z Belgii. Po świecie podróżuje już bardzo długo. To, co sprawia, że są wyjątkowymi podróżnikami to nagość. Tak, Nick i Lins są nudystami i wcale się z tym nie kryją. Ich nagie wyprawy są dla nich nie tylko hobby, ale i całkiem niezłym biznesem. Wystarczy tylko spojrzeć na instagramowe konto pary, które zebrało już ponad 15 tysięcy obserwatorów oraz blog. To w tych miejscach dzielą się swoimi zdjęciami, poglądami i przygodami. Są fotografie z podróży, ale i z ich codziennego życia.

Mogłoby się wydawać, że jest dorosłą kobietą. W rzeczywistości to jeszcze dziecko

Zaczęło się od przypadku

W czasie jednej z wycieczek para omyłkowo zarezerwowała miejsce w nagiej saunie. Gdy się zorientowali, nie zrezygnowali z wizyty. To właśnie w tym miejscu przekonali się o tym, jak fajna może być nagość i jak ogromne poczucie swobody daje. Wciągnęła ich i już w niej pozostali.

Tropem światowych plaż nudystów

Nick i Lins byli już w wielu miejscach, m.in. w Grecji, w Chorwacji, w Czarnogórze czy nawet w Albanii, w której musieli uważać, aby nikomu się nie narazić. W czasie tych wycieczek poznali ludzi, którzy również kochają nagość, ale i takich których do nagości przekonali.

Przykro nam. Tutaj jeszcze nic nie ma.

Nagość jest fajna!

Para podkreśla, że nagość to coś, dzięki czemu ludzie mogą poczuć się swobodniej. Według nich jest w niej sporo zabawy i na pewno nie ma w niej powodu do wstydu. Chcą przekonać do niej jak najwięcej osób i to ich główny cel.

Ludzie rezygnują z ubrań z różnych powodów

Para w czasie swoich nagich wypraw poznała wielu nudystów. Okazało się, że nie wszyscy rezygnują z ubrań z powodów takich, jak Nick oraz Lins. Przyczyn jest tak naprawdę wiele. Niektórzy zostali miłośnikami nagości z powodów ekologicznych, czy też na znak protestu przeciw wyzyskowi ludzi w fabrykach.

Co myślicie o takim sposobie na życie?

Zobacz także:

Źródło: styl.pl | Fotografie: instagram.com