×

Matka nazywa swojego syna ‚pedałem’. To, co robi w tej sytuacji dziadek, odbiera mowę

Pewien nastolatek ze Stanów Zjednoczonych przez długi czas zbierał się w sobie, aby przyznać się do tego, że jest homoseksualistą. Zdecydował, że wyzna swojej mamie prawdę, licząc w głębi serca, że ta nie odbierze tego w negatywny sposób.

Niestety kobieta wpadła w panikę, a chłopak pocieszenie znalazł w ramionach dziadka, który nie tylko okazał mu serce, ale wystosował do swojej córki list, w którym bezpośrednio odnosi się do całej sytuacji.

Kochana Christine,

jestem rozczarowany Tobą jako córką. Masz rację, że mamy w rodzinie kogoś, za kogo powinniśmy się wstydzić, ale to nie jest osoba, o której myślisz.

Wyrzucenie Chada z domu za to, że jest homoseksualistą, jest prawdziwą obrzydliwością. To matka, która wyrzeka się swojego dziecka, postępuje wbrew naturze. I to jest wynaturzenie!

Jedyną mądrą rzeczą, którą powiedziałaś, było to, że nie wychowałaś syna na geja. Oczywiście, że go nie wychowałaś na geja, bo on się taki urodził i tego nie wybierał. To dokładnie tak samo, jak to, że urodził się leworęczny.

Ty za to miałaś wybór i zdecydowałaś się być obraźliwa, raniąca czyjeś uczucia i ograniczona. I jak już jesteśmy przy temacie wyrzekania się swoich dzieci, chyba będę musiał powiedzieć Ci ‚żegnaj’.

Muszę teraz zająć się swoim wspaniałym wnukiem i nie będę mieć czasu dla kogoś tak bezdusznego i egoistycznego.

Jeśli uda Ci się znów odnaleźć serce, możesz zadzwonić.

Tata.

Czy można mieć bardziej kochającego dziadka, który skoczy za Tobą w ogień? Ta historia to dowód na to, że akceptacja nie jest kwestią wieku, a stanem umysłu. Cudowny dziadek!

Polecane

Może Cię zainteresować