×

W dniu ślubu ojciec Panny Młodej niespodziewanie wyciąga kogoś z tłumu. Prowadzi go przed ołtarz!

Delia D. Blackburn robi ślubne zdjęcia od dłuższego czasu i myślała, że już wszystko w życiu widziała. Zmieniła zdanie podczas ślubu Brittany Bachman, na którym ojciec kobiety zrobił coś, co wzruszyło wszystkich gości i spowodowało, że Delia od razu zaczęła robić serię zdjęć. Nikt nie spodziewał się, że dojdzie do czegoś takiego. Nie sposób ująć tego w słowa.

Reklama

Ślub dla tej fotografki miał być kolejnym zleceniem i nie spodziewała się, że cokolwiek ją na nim zaskoczy.

dwoch-ojcow-1

Wszyscy wstrzymali oddech, gdy pojawiła się Panna Młoda ze swoim ojcem. Zaczęli iść w kierunku ołtarza, gdy nagle Todd puścił rękę córki i w tłumie szukał ojczyma Bretanii – nowego męża jego byłej żony i razem z nim podszedł do panny młodej.

dwoch-ojcow-2

Goście byli zdezorientowali, ale po chwili wszystko stało się jasne. Todd chciał, aby Bretania mogła iść do ołtarza z ojcem i… ojczymem!

Wszyscy płakali i klaskali ze wzruszenia, w tym ojczym, który nie mógł ukryć łez, bo bardzo dotknął go ten bezinteresowny gest.

Reklama

dwoch-ojcow-3

Delia sama była poruszona tą chwilą i ciężko było jej robić zdjęcia.

Dookoła nie było osoby, która by nie płakała. Szczere gratulacje dla Todda Bachamana, który pokazał ogromną klasę i dał lekcję tego, na czym polega miłość i szacunek do bliźniego. W niektórych chwilach trzeba schować dumę i uprzedzenia w kieszeń, aby dać szczęście bliskim.

dwoch-ojcow-4

Piękny gest!

dwoch-ojcow-5

Może Cię zainteresować