×

Ten serial wywołuje u ludzi stany lękowe. Niektórzy budzą się przez niego z krzykiem

Horror pt. „Nawiedzony dom na wzgórzu” to najnowsza produkcja Netflixa, która niespełna tydzień temu, a dokładniej 12 października, miała swoją premierę. Mrożący krew w żyłach trailer zachęcił do obejrzenia przynajmniej pierwszego odcinku mnóstwo osób. Jaka była ich reakcja? Widzowie są zachwyceni, a jednocześnie bardzo przerażeni tym, co widzieli. Niektórzy z nich podkreślili nawet, że to najstraszniejsza ekranizacja, jaką dotychczas widzieli.

Serial, który nie jest dla wszystkim

Nie wszyscy byli w stanie obejrzeć pierwszy odcinek serialu do końca. Wśród widzów nie brakowało też takich, którzy po obejrzeniu zaczęli cierpieć na bezsenność i stany lękowe. Czy odważą się obejrzeć kolejne odcinki zależy już tylko i wyłącznie od nich.

O czym jest „Nawiedzony dom na wzgórzu”?

„Nawiedzony dom na wzgórzu” to współczesna adaptacja klasycznej powieści Shirley Jackson pod tym samym tytułem, opowiadającej o piątce rodzeństwa, które wychowało się w najsłynniejszym nawiedzonym domu w Ameryce. Teraz wszyscy są już dorośli i muszą zmierzyć się z samobójstwem swojej najmłodszej siostry, które zmusza ich do stawienia czoła duchom z przeszłości. Niektóre z nich czają się tylko w ich głowach, a niektóre mogą naprawdę ukrywać się gdzieś w zakamarkach owianego złą sławą domu na wzgórzu – czytamy na stronie producenta serialu

Brzmi przerażająco, prawda?

Reakcje widzów

W mediach społecznościowych można już znaleźć pełno komentarze mówiące o odczuciach po obejrzeniu serialu. Z pewnością warto się z nimi zapoznać zanim przejdziemy do oglądania, bowiem większość z nich bardzo mocno zaskakuje. W końcu ciężko to sobie wyobrazić, jak można nagrać coś tak przerażającego i strasznego, że wywołuje stany lękowe u widzów.

Nie mogę spać. Za dużo „Nawiedzonego domu na wzgórzu”. Pomóżcie!

Dlaczego zdecydowałem się obejrzeć ten serial? Teraz nie mogę spać. Nawet zapalone światło nie pomaga

„The Haunting of Hill House” to jedna z najbardziej przerażających rzeczy, jakie widziałam! Obgryzasz paznokcie, chowasz się za kanapą, przez większość scen wstrzymujesz oddychanie, a na końcu i tak masz wrażenie, że zemdlejesz przez to, co zobaczyłeś

Serial dla osób, które nie boją się niczego

Te komentarze mówią wszystko i chyba nic już nie trzeb do nich dodawać. Jedno jest pewne. Najnowsza produkcja Netflixa pt. „Nawiedzony dom na wzgórzu” jest dla osób, które nie boją się dosłownie niczego. Pozostałych śmiałków mogą czekać natomiast nieprzespane noce i paniczny strach.

Jesteście na to gotowi? Macie w sobie na tyle odwagi, żeby obejrzeć przynajmniej jeden odcinek nowego serialu? A może już obejrzeliście? Jeśli tak koniecznie podzielcie się z nami swoimi wrażeniami. Z niecierpliwością czekamy na Wasze komentarze.

Może Cię zainteresować

zamknij