×

Znany aktor zagra ks. Jana Kaczkowskiego. Jego charakteryzacja jest mistrzowska!

Ks. Jan Kaczkowski to postać, która szybko zdobyła serca Polaków i została w nich na długo. Śmierć duchownego poruszyła nas tak bardzo, że producenci postanowili stworzyć film o jego życiu. Dziś na Facebooku pojawiło się pierwsze zdjęcie zapowiadające dzieło.

Charakteryzacja jest obłędna! Cieżko poznać co to za aktor…

Facebook

Zestawiając zdjęcie aktora z ks. Kaczkowskim, ciężko rozpoznać, który z nich jest „prawdziwy”

Dawid Ogrodnik jako ks. Jan Kaczkowski

Chociaż film do kin trafi dopiero w 2021 mamy już pierwsze efekty pracy na planie. Wszyscy są zafascynowani podobieństwem aktora do księdza Jana Kaczkowskiego. Dawid Ogrodnik perfekcyjnie odwzorowuje jego ruchy, co tworzy perfekcyjną iluzję samego księdza. Aktor powiedział, że ukształtowała go krakowska PWST:

Chyba wtedy, u Miśkiewicza, zrozumiałem, że sztuka uprawiania tego zawodu polega na zaczynaniu ciągle od zera, że wciąż trzeba przekraczać własne granice.

Dawid ogrodnik jak ks. jan kaczkowski

O czym będzie film?

Producent w informacji prasowej dogłębnie opisuje film:

„Na pełnej petardzie” będzie filmem o wielkiej walce. O tym, że życie to seria nieustających potyczek, które nie zawsze kończą się dobrze. O tym, że ludzie nie mają w nich wyboru i muszą mierzyć się z tym, co przynosi los. To także historia o buncie i niezgodzie na zastany porządek. O ścieraniu się dwóch wizji Kościoła – nowej, postępowej i starej uosabianej przez hierarchów. Obraz o tym, że choć zawsze mamy za mało czasu na wszystko, to nie zwalnia nas to od odpowiedzialności za swoje życie. To film, który będzie do bólu szczery i potraktuje swoich bohaterów z miłością i zrozumieniem. Zaś widzom da nadzieję, energię i kopa do walki na każdym z życiowych frontów

Facebook

Kameleon polskiego aktorska

To nie pierwszy film w którym zaskoczył nas Dawid Ogrodnik. Pamiętamy go z takich produkcji jak „Jestem Bogiem” gdzie zagrał Sebastiana Salberta „Rahima”, Ikar. Legenda Mietka Kosza oraz oskarowej Idy. Pamiętamy go również z filmu ” Ostatnia rodzina” gdzie zagrał Tomasza Beksińskiego.

Źródła: www.filmweb.pl, www.facebook.com
Fotografie: Facebook

Może Cię zainteresować

zamknij