×

Nazywają ich „prawdziwymi Adamsami”. Ich upodobania przerażą niejedną osobę

Są ludzie obok których ciężko przejść obojętnie. Bez dwóch zdań możemy zaliczyć do nich rodzinę Schrecków z Milltown w stanie New Jersey. Jej członkowie praktycznie w niczym nie przypominają ludzi, których możemy na co dzień spotkać na ulicy. Zdecydowanie bliżej im natomiast do fikcyjnych Addamsów – mieszkającej na bagnach w ogromnym zapuszczonym dworze rodziny masochistów, sadystów, sadomasochistów i potworów. Sęk w tym, że rodzina Schrecków istnieje naprawdę. Jak więc wygląda życie „prawdziwej rodziny Addamsów”?

Życie „prawdziwej rodziny Addamsów”

W skład rodziny Schrecków, która zamieszkuje niewielki dom w miasteczku Milltown, wchodzi 46-letni Rick Scherck wraz z żoną Kate i trójką dzieci. I choć wszyscy razem są określani mianem „prawdziwej rodziny Addamsów”, w związku z czym na sam ich widok mogą przejść nas dreszcze, wbrew pozorom są bardzo sympatycznymi ludźmi. Ludźmi, których dom jest przepełniony grozą i przerażającymi ozdobami. Znajdziemy w nim m.in. niezliczone ilości strasznych lalek i halloweenowych przedmiotów, 100 planszy Ouija (przynajmniej jedna z nich znajduje się na każdej ścianie domu), a także zmumifikowaną głowę kozła.

Dom powinien być miejscem, w którym człowiek czuje się komfortowo. Dlatego też udekorowaliśmy nasz dom przedmiotami, dzięki którym czujemy się komfortowo – mówi o swoim domu Kate Schreck w rozmowie z The New York Post

Skąd pomysł na zamieszkanie w takim domu?

Rick Schreck zawsze chciał zamieszkać w nawiedzonym domu. Nigdy mu się to jednak nie udało, dlatego postanowił sam stworzyć takie miejsce. Miejsce, które ma za zadanie przyciągnąć duchy. Wiadomo również, że tego typu upodobania nie wzięły mu się znikąd. Jak sam twierdzi, fascynację zmarłymi, zaświatem i wszystkim, co z nim związane, zawdzięcza dziadkowi, który za życia prowadził kostnicę.

Myślę, że kręcą mnie takie rzeczy, bo już jako 4 latek biegałem po kostnicy – mówi Rick

Przebierają się za zombie i jeżdżą karawanem

Choć Schreckowie są określani mianem „rodziny Addamsów”, sami nie ukrywają, że są wielkimi fanami serialu „The Walking Dead” („Żywe Trupy”) – akcja serialu skupia się na grupie ludzi, którzy starają się przeżyć w postapokaliptycznym świecie opanowanym przez zombie. Nasi bohaterowie nie tylko śledzą losy bohaterów adaptacji komiksu, ale także przebierają się za zombie z okazji świąt.

Na tym jednak nie koniec… Życie rodziny to nie tylko przerażający dom przepełniony nietypowymi przedmiotami i przebrania za zombie. O jej „wyjątkowości” świadczy również samochód, którym poruszają się na co dzień. Mowa o… karawanie. Karawanie, którym jeżdżą nawet do Walmartu, aby odebrać dzieci ze szkoły.

Reakcje otoczenia

Jak do zakręconej rodzinki odnoszą się sąsiedzi i okoliczni mieszkańcy? Choć wydawać by się mogło, że omijają ją szerokim łukiem i nie będą chcieli mieć z nią nic wspólnego, okazuje się, że nic bardziej mylnego. Praktycznie każdy, kto miał ze Schreckami w jakikolwiek sposób do czynienia, odnosi się do nich zupełnie normalnie, bo zdaje sobie sprawę, że są „całkiem normalni”.

Niektórym się to bardzo podoba. Pytają nas, czy podrzucimy ich naszym super karawanem. Szczerze mówiąc, nie sądzę żeby nasz dom był aż tak niezwykły. Wszyscy ludzie w tym miasteczku szaleją na punkcie Halloween – dodaje Rick Scherck

Swoją drogą chcielibyście mieć rodzinę Scheck za sąsiadów? A może chętnie spędzilibyście z nimi trochę czasu?

Może Cię zainteresować

zamknij