×

Nauczyciel z Londynu poślubił 13-latkę. Twierdzi, że wmówiono mu, że jest pełnoletnia

34-letni Joshin Nur jest nauczycielem fizyki w jednej z londyńskich szkół. Nie zrobiłoby się o nim głośno, gdyby nie fakt, że w ostatnim czasie światło dzienne ujrzała jego tajemnicza przeszłość. Przeszłość, która poruszyła nie tylko władze placówki, ale także całą Wielką Brytanię i raz na zawsze wpłynęła na jego życie zawodowe. Co takiego się wydarzyło?

Wakacje, które zmieniły jego życie

Joshin został zatrudniony w szkole od 2006 roku. Dyrekcja szkoły dowiedziała się, że zaraz po zakończeniu roku szkolnego mężczyzna poleciał do Bangladeszu i jak najbardziej miał do tego prawo. Nikt jednak nie przewidział, że na miejscu dojdzie do prawdziwego skandalu. Wydarzyło się tam bowiem coś, co nigdy nie powinno mieć miejsca.

Nauczyciel z Londynu poślubił 13-letnią dziewczynkę trzy dni po jej poznaniu

Nauczyciel wziął ślub z 13-latką

Mężczyzna na wyspy nie wrócił już sam. Po urlopie przyleciał bowiem do Wielkiej Brytanii wraz z 13-latką. Szybko okazało się również, że nastolatka jest jego żoną, a małżeństwo zostało zaaranżowane przez rodziny. „Szczęście” pary nie trwało jednak długo – związek rozpadł się już 3 lata później. Wtedy rozpoczął się prawdziwy koszmar nauczyciela.

Doszło między nimi do zbliżenia

Kiedy związek pary został oficjalnie zakończony, dziewczyna zgłosiła się na policję, gdzie potwierdzono jej wiek za pomocą testu kości obojczykowej. Całej sprawie przyjrzeli się śledczy. Z ich ustaleń jasno wynika, że między 13-latką, a nauczycielem fizyki doszło do przynajmniej jednego stosunku seksualnego, co mogło stanowić bardzo poważne konsekwencje dla mężczyzny.

Jak do całej sprawy odnosi się nauczyciel?

Podczas składania zeznań, Nur stwierdził, że został oszukany przez rodzinę dziewczyny, która skłamała na temat jej prawdziwego wieku. Tłumaczył się, że myślał, że dziewczyna ma 18, a nie zaledwie 13 lat. Przyznał, że nie był tego świadomy, dopóki w 2013 r. nie złożyła zawiadomienia na policję.

Twitter: London Police

Przykre konsekwencje

Taki obrót spraw wiązał się z bardzo przykrymi konsekwencjami dla pedagoga. Joshim Nur otrzymał bowiem dożywotni zakaz nauczania w szkołach na terenie Wielkiej Brytanii. Zadziwiający natomiast może wydawać się fakt, że nie zostały mu postawione zarzuty prokuratorskie o pedofilię. Dlaczego? Czyżby w Wielkiej Brytanii pedofilia, przynajmniej dla niektórych ras i wyznań była już oficjalnie dozwolona? Na te pytania nie potrafimy już udzielić odpowiedzi.

Komu wierzycie? Czyżby Nur faktycznie nie był świadomy tego, że dziewczyna ma zaledwie 13 lat? A może to nastolatka i jej rodzina postanowiła wykorzystać naiwność mężczyzny, dlatego postąpiła w taki, a nie inny sposób?

*Zdjęcie główne ma charakter poglądowy

Może Cię zainteresować

zamknij