×

Nastolatki napadły na dostawcę Uber Eats. 66-letni mężczyzna nie żyje

Dramatyczne sceny z udziałem 66-latka i dwóch dziewczynek. Nastolatki napadły na dostawcę Uber Eats i próbowały ukraść jego samochód. Zuchwały napad zakończył się tragedią. Wszystko zostało nagrane.

Nastolatki napadły na dostawcę Uber Eats

Dramatyczne sceny rozegrały się na ulicach Waszyngtonu pod koniec marca. Nastolatki w wieku 13 i 15 lat próbowały ukraść samochód 66-letniego kierowcy Uber Eats. Z ustaleń policji wynika, że Anvar odebrał dziewczyny ze stacji metra Navy Yard około 16:30. Po pokonaniu niewielkiego dystansu, dziewczyny przystąpiły do próby porwania. Użyły wobec mężczyzny paralizatora.

Oszołomiony 66-latek próbował mimo wszystko zapobiec kradzieży. Na nagraniu, które wyciekło do sieci w kilka dni po napadzie, widać mężczyznę, który stoi obok zaparkowanego samochodu i próbuje wyciągnąć jedną z nastolatek zza kierownicy, podczas gdy druga, ubrana na różowo, siedzi na miejscu pasażera.

To złodziejki! To moje auto!

– krzyczy kierowca.

Całe zajście, na którym uwieczniono ostatnie chwile życia mężczyzny, zarejestrował świadek zdarzenia.

Po kłótni, która trwała ok. kilkunastu sekund, nastolatki ruszają z impetem. Mężczyzna stara się walczyć i nie puszcza samochodu. Nastolatki usiłują go zrzucić. W końcu im się to udaje. Po przejechaniu kilkuset metrów samochód uderza w metalową barierę. Otwarte drzwi auta gwałtownie uderzają w ciało 66-latka.

Nastolatki napadły na kierowcę Uber Eats
Twitter

66-letni kierowca zmarł

Po tym, jak 13-latka i 15-latka zrzuciły dostawcę Uber Eats z pojazdu, 66-latek doznał poważnych obrażeń. Chociaż świadkowie zdarzenia wezwali pomoc, a ofiarę przewieziono do szpitala, obrażenia okazały się na tyle poważne, że 66-latek zmarł. 

Po spowodowaniu wypadku nastolatki próbowały uciekać. Zatrzymali je żołnierze Gwardii Narodowej, którzy byli w okolicy. Ofiarą napadu był Mohammed Anwar, którywyemigrował z Pakistanu do Stanów Zjednoczonych w 2014 r. 66-latek dorabiał jako dostawca jedzenia w Uberze, żeby utrzymać rodzinę. Po jego śmierci rodzina musiała zorganizować zbiórkę na pokrycie kosztów pogrzebu.

Rodzina jest załamana tą bezsensowną zbrodnią. Mohammed Anwar był ojcem, dziadkiem, mężem, bratem i wujkiem kochanym przez wszystkich zarówno w Stanach Zjednoczonych, jak i Pakistanie

– napisała rodzina zmarłego.

Nastolatki oskarżono o morderstwo i napad z bronią w ręku. Jak poinformowała policja, młodsza dziewczyna pochodzi z południowo-wschodniej części Waszyngtonu, a starsza z Fort Washington w stanie Maryland. Do czasu rozprawy sądowej 13-latka i 15-latka pozostaną w areszcie.

Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij