×

Nastolatek bije chłopca w rzeszowskim skateparku. Nikt nie reaguje

Na nagraniu opublikowanym w sieci widzimy, jak nastolatek bije chłopca w rzeszowskim skateparku. Wokół jest mnóstwo osób, które… nie reagują.

Nastolatek bije chłopca – nikt nie reaguje

Jak podaje Rzeszów News, do zdarzenia doszło w środę (21 lipca) br. około godz. 17:00 w rzeszowskim skateparku. Na udostępnionym przez serwis nagraniu widzimy, jak jeden z małolatów obkłada pięściami chłopca. Natomiast inne osoby, także nagrywające całe zdarzenie, nie reagują. Zamiast tego dopingują jeszcze napastnika. „Gruby umiera”, „Gruby się nie dostał” – to tylko kilka wykrzykiwanych przez nich haseł.

Jedynie dziewczyna w czarnych włosach odsunęła od chłopca napastnika. W dalszej części nagrania widzimy jednak, jak odchodzi śmiejąc się i klaszcząc.

Nagranie można obejrzeć pod tym linkiem.

Internauci są bezlitośni

Czytelnicy serwisu pochodzący z Rzeszowa alarmują, że „takie zajścia i sytuacje na skateparku są widziane niemal codziennie. Natomiast internauci w komentarzach nie pozostawiają suchej nitki na osobach widocznych na nagraniu:

Gratulacje dla chłopaka nagrywającego to wideo… rodzice są na pewno z ciebie dumni „reżyserze” 🤬🤬🤬

Biedny chlopak,zglos to na policje, jest nagranie, wstyd ze nikt nie zareagował

A co robią obserwujący patrzą i nagrywają nie ma tam ani jednego myślącego? Bezmózgowia ! Zamiast głowy przedłużenie szyi!

Bezstresowe wychowanie….. Rodzice tych bijących jeszcze powiedzą że się bawili

Mam nadzieję że ten filmik dotrze do rodziców tych dzieci !!! I poza odpowiedzialnością prawną, w końcu gnojami się ktoś w domu zainteresuje. Grupą na jednego, brawo🤬 teraz każdego po kolei dorwać i tak nastraszyć, żeby im się cwaniactwa odechciało .

My także mamy nadzieję, że sprawą zajmie się policja, a oprawca odpowie za swój czyn.

Źródła: www.facebook.com
Fotografie: Facebook/Rzeszów News

Może Cię zainteresować

zamknij