×

Jak dziś wygląda najpiękniejsza dziewczynka świata sprzed lat? Wciąż zachwyca

Przed dziesięcioma laty została okrzyknięta najpiękniejszą dziewczynką świata. Jej wygląd zachwycał najsłynniejszych projektantów, którzy zabiegali o to, aby uczestniczyła w ich pokazach. To zaskakujące, jak bardzo zmieniła się na przestrzeni lat.

Najpiękniejsza dziewczynka świata

Thylane Blondeau swoją przygodę ze światem mody rozpoczęła wyjątkowo wcześnie. Już w wieku 4 lat wzięła udział w swoim pierwszym pokazie u Jeana Paula Gaultiera, a media zaczęły interesować się jej postacią. Matka dziewczynki, Veronika Loubry dbała o to, aby Thylane wciąż była aktywna w branży i nieustannie koordynowała jej ścieżkę kariery. Dzięki wczesnemu rozpoczęciu aktywności zawodowej, 20-letnia dziś modelka jest wielką gwiazdą.

Gdy miała zaledwie 10 lat, została uznana za najpiękniejszą dziewczynkę na świecie. Wkrótce nowe ofert posypały się jak z rękawa. Thylane zasłynęła udziałem w dość odważnej sesji zdjęciowej dla francuskiego Vogue’a, w której pozowała w mocnym makijażu i ekstrawaganckich strojach. To właśnie za sprawą tej kontrowersyjnej sesji, pracę w gazecie straciła wieloletnia redaktor naczelna – Carine Roitfeld. Przeciwnicy zarzucali jej, że promuje seksualizację dzieci. Na całym świecie mówiono wówczas o prowokacyjnej sesji. Afera zdecydowanie wyszła młodej Thylane na dobre, ponieważ po raz kolejny zyskała rozgłos.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Thylane 🦋 (@thylaneblondeau)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Thylane ???? (@thylaneblondeau)

Własna marka odzieżowa

Głos w sprawie skandalicznej sesji zdjęciowej zabrała także matka dziewczynki. Tłumaczyła, że nie miała pojęcia o tym, jak zostanie ubrana jej córka, ponieważ rodzice nie uczestniczyli w przygotowaniach do zdjęć.

„Vogue” zaprosił nas na sesję do specjalnego numeru z udziałem dzieci. Wystrojone dziewczynki przez dwa dni świetnie się bawiły jako modelki. Byłam tam, tak jak inne mamy, ale nie pozwolono nam obejrzeć zdjęć przed ich publikacją. Nie można więc mnie oskarżać, że na to pozwoliłam. Propozycja wyszła od jednego z najbardziej prestiżowych pism na świecie. Nie wierzę, by jakikolwiek rodzic, będąc na moim miejscu, pomyślał: to może być niebezpieczne.

20-letnia Thylane nie musi się już dziś martwić o to, czy sesje zdjęciowe z jej udziałem zostaną uznane za nieprzyzwoite, a wyrobiona przez lata rozpoznawalność sprawia, że nie może narzekać na brak propozycji zawodowych. Była twarzą wielu kampanii reklamowych największych domów mody. W grudniu 2018 roku zajęła pierwsze miejsce w corocznym rankingu 100 najpiękniejszych twarzy roku według niezależnych krytyków.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Thylane ???? (@thylaneblondeau)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Thylane 🦋 (@thylaneblondeau)

Co dzisiaj robi?

„Najpiękniejsza dziewczynka świata” sprzed lat jest bardzo aktywna w mediach społecznościowych. Na swoim Instagramie zgromadziła już ponad 4,2 miliona obserwatorów. Z fanami dzieli się najnowszymi zdjęciami. Modelka nie boi się śmiałych sesji, publikując rozmaite kadry. Fotki z planu Thylane przeplata codziennymi ujęciami, przy okazji zdradzając, jak np. spędza czas wolny.

20-latka nie zrezygnowała również z edukacji, ponieważ uważa, że modeling to tylko dodatek do prawdziwego życia. Obecnie skupia się na tworzeniu własnej marki odzieżowej o nazwie Heaven May. Jest także szczęśliwie zakochana. Thylane Blondeau regularnie wrzuca na Instagram zdjęcia ze swoim partnerem.

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Thylane 🦋 (@thylaneblondeau)

 

Wyświetl ten post na Instagramie.

 

Post udostępniony przez Thylane 🦋 (@thylaneblondeau)

Fotografie: Instagram (miniatura wpisu), Instagram.com

Może Cię zainteresować

zamknij