×

Rafał Trzaskowski nagrany potajemnie w klubie. Wideo wywołało burzę w sieci

Prezydent Warszawy wybrał się do klubu i zaczął domagać się „bardziej tanecznej” muzyki. Rzucił przy tym, że „to jest moje miasto”. Nagranie z Trzaskowskim trafiło do internetu, gdzie wywołało burzę.

Nagranie z Trzaskowskim

Rafał Trzaskowski wybrał się w sobotę (12 września) ze znajomymi do jednego z modnych warszawskich klubów położonym nad Wisłą. W pewnym momencie prezydent Warszawy podszedł do stanowiska DJ i zażądał zmiany repertuaru, powołując się na sprawowaną przez siebie funkcję.

Uczestnicy urodzin podchodzili często i prosili o „zagranie czegoś pod nóżkę”. W końcu podszedł sam Rafał, myślę, że to jego znajomi go namówili, bo ich prośby nic nie dały.

– relacjonuje źródło Pudelka.

Na nagraniu opublikowanym przez wspomniany serwis słychać, jak Trzaskowski zaczął namawiać DJ-ów na zmianę muzyki, mówiąc, że „to jest jego miasto”. Wraz ze znajomą, która właśnie obchodziła urodziny, zostali poinformowani, że bawiący się w klubie nie mają wpływu na muzykę.

Zostali upomniani, że jakie tańczenie, skoro nikt z nich masek nie ma.

– dodaje rozmówca Pudelka.

Burza w sieci

W Internecie trwa dyskusja na temat zachowania Trzaskowskiego. Działacz społeczny Jan Śpiewak wylicza prezydentowi stolicy, do jakich spraw nie „wykorzystuje swojego autorytetu politycznego”.

Tomasz Lis, redaktor naczelny „Newsweeka”  także ironicznie skomentował oburzenie Trzaskowskiego:

Michał Płociński z „Rzeczpospolitej” dodał, że to wszystko przez pecha:

Gorzkich słów krytyki nie szczędzi także m.in. dziennikarz Onetu Andrzej Gajcy:

Co na to Trzaskowski?

Prezydent Warszawy nie zabrał bezpośrednio głosu w tej sprawie. Na swoim Twitterze opublikował za to wideo z jedną ze scen z filmu „Love Actually”. Przedstawia ona Hugh Granta, który wcielając się w rolę brytyjskiego premiera, tańczy na schodach swojej rezydencji.

Źródła: wiadomosci.onet.pl, www.wprost.pl, zyciestolicy.com.pl, www.polsatnews.pl
Fotografie: www.instagram.com

Polecane

Może Cię zainteresować