×

Miejski monitoring zarejestrował nietypowe zachowanie mężczyzny i bezdomnego psa

Taniec z bezpańskim psem
Instagram

Mężczyznę od dawna łączyła szczególna więź z miejscowym bezpańskim psem, który mieszka w pobliżu kawiarni. Kiedy w nocy zobaczył ulubionego psiaka, nie mógł się powstrzymać i… to nagranie to hit!

Nietypowe spotkanie

Wracając w środku nocy o 2:51 Metin zauważył psa na środku drogi. Nie mógł się powstrzymać i jego pierwszym instynktem było zaangażowanie psa w głupkowaty taniec! Przytulają się jak dawno zaginieni druhowie i rozpoczynają małą imprezę taneczną! Metin nie miał pojęcia, że ​​jego słodkie spotkanie z psem zostało schwytane przez kamerę bezpieczeństwa sklepu. Był mile zaskoczony, gdy ten film stał się wiralem i rozgrzał serca milionów na całym świecie!

Nagranie obejrzano już 1,25 milionów razy!

Ludzie nie mogli przestać komentować filmu. W końcu został również udostępniony na Instagramie i reddit. To tylko niektóre z kilku tysięcy komentarzy:

Pies: „Nie wiem, co się dzieje, ale cieszę się, że mogę być tego częścią!”

 

To ja za każdym razem, gdy widzę mojego psa.

 

Ma czas swojego życia, a pies nie rozumie, co się dzieje, ale chętnie pomaga.

Kocha zwierzęta

Metin Can Şener zawsze miał słabość do zwierząt i sam posiada 4 psiaki. Wspomina, że bezpański pies jest bardzo lubiany w jego sąsiedztwie, jest kochany i pielęgnowany przez wielu mieszkańców. Chciałby go przygarnąć pod swój dach, jednak nie jest to możliwe. Jak jednak widać lokalna społeczność dba o czworonoga. Jeśli chodzi o taniec ze zwierzętami, Metin nieśmiało wyjaśnia, że ​​lubi tańczyć ze zwierzętami bardziej niż z ludźmi.

Taniec z bezpańskim psem
Instagram

Udało mi się dowiedzieć, że ten psiak jest dobrze dokarmiany przez okolicznych mieszkańców. Kocham zwierzęta bardziej niż ludzi, więc mój gest nie jest dla mnie niczym nienormalnym. Byłem zaskoczony, że nasz taniec uchwyciła kamera.

Taniec z bezpańskim psem
Instagram

Tak skomentował nagranie, gdy dowiedział się, że stał się gwiazdą internetu.

Wam też zdarzyło się zatańczyć ze swoim zwierzakiem? ?

Źródła: www.hindustantimes.com, kochamyzwierzaki.pl, www.junkfeeds.com, ilovemydogsomuch.tv, twitter.com
Fotografie: Instagram, Twitter

Może Cię zainteresować

zamknij