×

Krzyki z domu zaalarmowany sąsiadów! Policjanci, którzy przyjechali nie kryli rozbawienia

Przestraszeni sąsiedzi usłyszeli błagania i prośby o pomoc. Z miejsca zaalarmowali policję, jednak nie spodziewali się, kto stoi za tymi krzykami.

Przerażeni sąsiedzi

Rodzina na Florydzie usłyszała coś niepokojącego dochodzącego z domu sąsiada: coś, co brzmiało jak głos kobiety wołającej o pomoc. Obawiając się najgorszego, wezwali policję w celu przeprowadzenia dochodzenia. Kamera bezpieczeństwa w domu uchwyciła moment, kiedy kilku oficerów przybyło do domu podejrzanego, by znaleźć zabawniejsze wyjaśnienie niż pokręcone miejsce zbrodni, na które byli przygotowani.

Nietypowe źródło dźwięków

Okazało się, że za wszystkim stał Rambo. Nie chodzi jednak o Sylwestra Stallone i jego kulturą rolę, ale o ptaka! Papuga krzyczała pomocy i stąd całe zamieszanie.  Ten sprytny zwierzak naśladował ludzką mowę i to zaalarmowało sąsiadów. Nagranie z tej zabawnej akcji trafiło do sieci.

Zmieniałem hamulce w samochodzie mojej żony i miałem 40-letnią papugę, Rambo, na jego zewnętrznym grzędzie, gdzie śpiewa i rozmawia. Jakiś czas później zjawili się czterej policjanci, mówiąc, że zadzwonił sąsiad, ponieważ usłyszała kobietę wołającą o pomoc. Natychmiast przedstawiłem funkcjonariuszy Rambo i wszyscy się dobrze pośmialiśmy. Potem przedstawiłem Rambo sąsiadowi, który aż krzyknął. On też się śmiał. Czasami Rambo krzyczy „pomóżcie, pomóżcie, wypuśćcie mnie”. Czego go nauczyłem, gdy byłem dzieckiem, a Rambo mieszkał w klatce.

Cała historia była tak zabawna, że lokalna telewizja postanowiła odwiedzić właściciela Rambo.

Cwane stworzenia

Amazonka niebieskoczelna to jeden z najbardziej popularnych gatunków ptaków hodowlanych, które niezwykle łatwo nauczyć sztuczek czy naśladowania dźwięków. Można je także jak widać po powyższym nagraniu nauczyć wielu zwrotów, które przypominają ludzką mowę.

Ich niezwykłe umiejętności niejednokrotnie sprawiały niespodziankę. Inny ptak przez trzy dni siedziała na dachu. Gdy strażak chciał ją uratować, usłyszał dość niemiłe słowo. Innym razem papuga wkopała właściciela i zrujnowała mu małżeństwo. Kobieta podejrzewała, że mąż zdradza ją ze sprzątaczką. Nie myślała, że dowie się o tym od papugi! Ta chętnie powtarzała słowa, które padały w trakcie jej nieobecności w domu.

Hodujecie może papugi i też robią wam takie numery?  ?

Źródła: www.wkyt.com, www.boredpanda.com, www.newsweek.com, metro.co.uk
Fotografie: YouTube (miniatura wpisu), YouTube, Wikipedia

Może Cię zainteresować