×

Wideo z zatrzymania Donalda Tuska przez policję pojawiło się w sieci!

Według informacji, które pojawiły się w serwisie Interia.pl, Donald Tusk stracił prawo jazdy. Zostało mu odebrane za przekroczenie prędkości w terenie zabudowanym. Polityk miał jechać 107 km/h. Policjanci przyznali Tuskowi mandat oraz odebrali mu dokumenty na 3 miesiące. Dziś pojawiło się w sieci nagranie z zatrzymania!

Donald Tusk stracił prawo jazdy na 3 miesiące

Do zdarzenia doszło w sobotę, 20 listopada, w miejscowości Wiśniewo. Oficjalnie informacje udzieliła rzeczniczka Komendy Powiatowej Policji w Mławie. Oświadczyła, ze doszło do zatrzymania 64-letniego kierowcę skody, który przekroczył prędkość o ponad 50 km/h na terenie zabudowanym. Nie podała jego imienia i nazwiska, lecz polityk sam przyznał się, że to on był uczestnikiem zdarzenia.

Dziennikarzom Wirtualnej Polski udało się ustalić, że dokumenty zostały zatrzymane na 3 miesiące. Donald Tusk dostał również mandat w wysokości 500 zł.

Donald Tusk skomentował sprawę na swoim Twitterze

Nagranie z kontroli Donalda Tuska

Na kanale YouTube „Mateusz Wodzyński” pojawiło się nagranie kierowcy, który akurat w tym momencie jechał obok kontrolowanego polityka.

Donald Tusk został zatrzymany do kontroli na końcu miejscowości Wiśniewo, kawałek przed znakiem, który kończy teren zabudowany.

Może Cię zainteresować