×

Wyciekło nagranie przesłuchania w Elblągu! Policjant wkurzył się na 18-latkę

Nagranie przesłuchania w Elblągu szokuje! 18-latka postanowiła uwiecznić rozmowę na Komendzie Miejskiej Policji. Sposób, w jaki zwracali się do nastolatki funkcjonariusze, jest nie do przyjęcia. Padły przekleństwa, wyzwiska i inne mocne słowa!

Nagranie przesłuchania w Elblągu

Wróćmy do początku. W marcu br. grupa nastolatków z Elbląga wracała z imprezy. W pewnym momencie doszło do ostrej wymiany zdań między taksówkarzem a grupą młodzieży. Prawdopodobnie jeden z młodych chłopaków nie wytrzymał ciśnienia i uszkodził auto kierowcy. Jego czyn został sklasyfikowany przez służby jako przestępstwo.

Wrócił w kierunku samochodu, uderzył pięścią w drzwi auta i… odszedł. Doprowadził w ten sposób do uszkodzenia, które ze względu na wartość powstałej szkody (powyżej 500 zł) wypełnia znamiona przestępstwa

– przekazuje policja w Elblągu.

Nagranie przesłuchania w Elblągu
Rawpixel

W grupie nastolatków była 18-letnia dziewczyna, która została wezwana na Komendę Miejską Policji w Elblągu jako świadek. Prawdopodobnie nigdy nie usłyszelibyśmy o tej rozmowie, gdyby nie fakt, że policjanci potraktowali ją, jakby co najmniej to ona była przestępcą. Dowodem na potwierdzenie tych słów jest nagranie, które zarejestrowała 18-latka, a które później opublikował na kanale YouTube portal portEL.pl.

Myślisz, że przyszłaś tutaj i będziesz nas wk.. od samego rana (…) 18-letnia gówniara będzie nam mówić, że się nachlała i nic nie pamięta!

– słychać na nagraniu.

Nagranie przesłuchania w Elblągu
Pixabay

Wstrząśnięta całą sytuacją 18-latka złożyła zawiadomienie o przekroczeniu uprawnień przez elbląskich policjantów w Prokuraturze Rejonowej w Elblągu.

Oświadczenie policji

Elbląska policja wydała w tej sprawie oświadczenie.

Komendant Miejski Policji w Elblągu 6 czerwca w oparciu o przepisy Ustawy o Policji zlecił przeprowadzenie czynności wyjaśniających dotyczących opisywanej sytuacji w celu rzetelnego zbadania i wyjaśnienia wszystkich okoliczności tej sprawy

– przekazał elbląskiej gazecie oficer prasowy KMP w Elblągu kom. Krzysztof Nowacki.

Nagranie z przesłuchania zamieszczamy poniżej. Czy nie można była delikatniej…?

*Zdjęcia mają charakter poglądowy
Źródła: www.o2.pl
Fotografie: Pixabay (miniatura wpisu), pixabay.com

Może Cię zainteresować

0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
zamknij